Jared Leto pokazał nowe wideo z filmu o wampirze Morbiusie

Kamil Kacperski
05.04.2019 14:20
Jared Leto pokazał nowe wideo z filmu o wampirze Morbiusie Fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Laureat Oscara ciężko pracuje nad spin-offem Spider-Mana zatytułowanym "Morbius". Aktor udostępnił na Instagramie wideo, na którym widzimy go w tytułowej roli Żyjącego Wampira.

Jared Leto zaczął się przygotowywać do roli Morbiusa już w listopadzie 2018 roku. Opublikował wówczas zakulisowe wideo przedstawiające "rytualne" golenie jego majestatycznej brody. Same zdjęcia do filmu ruszyły jednak dopiero w marcu 2019 roku. Zauważyli to fani aktora/wokalisty, którzy zrobili wiele zdjęć z planu "Morbiusa". Wtedy właśnie mieliśmy okazję zobaczyć Leto w roli komiksowego antybohatera po raz pierwszy.

Jared Leto jako Morbius - oficjalne wideo

Kilka dni później aktor postanowił się podzielić z fanami oficjalnym wideo z planu "Morbiusa", na którym widzimy go jeszcze w formie ludzkiej. Mężczyzna jest ubrany na czarno, a na głowie ma kaptur. Jared Leto dodał również podpis, w którym zasugerował jakie wątki zostaną poruszone w nadchodzącej produkcji:

Bo nikt inny nie pójdzie tą ścieżka... tym miejscem cieni, gdzie trzeba zrobić, to co jest do zrobienia, bez względu na koszt.

Przeczytaj także

Film raczej nie będzie miał oceny wiekowej "Tylko dla dorosłych" (a szkoda), nie mniej możemy wnioskować, że "Morbius" będzie mrocznym filmem. Przynajmniej tak wynika ze słów Leto, a także oficjalnego opisu fabuły produkcji o Żyjącym Wampirze:

"Morbius" to horror akcji opowiadający o naukowcu, który próbując znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkowo transformuje się w żyjącego wampira, który zaczyna czuć do siebie obrzydzenie przez łaknienie krwi i postanawia żerować na kryminalistach, których uważa za niegodnych życia. 

Morbius z Jaredem Leto - data premiery

Reżyserem filmu jest Daniel Espinosa, scenarzystami są natomiast Matt Sazama i Burk Sharpless. Głównego bohatera zagra Jared Leto, a w filmie pojawią się jeszcze m.in. Matt Smith (nieznana rola złoczyńcy) oraz Tyrese Gibson (agent FBI ścigający antybohatera). Premiera "Morbiusa" jest planowana na czerwiec 2020 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.