Jared Leto zagra w „Łowcy androidów 2”

Robert Skowronski
19.08.2016 08:36
|north Fot. Variety / REX / Shutterstock / East News

Obsada kontynuacji kultowego dzieła Ridleya Scotta, to i tak istny gwiazdozbiór, w którego ramach pojawiła się kolejna sława. Jared Leto wejdzie do świata „Łowcy androidów”.

Aktor wyznał, że jest rozczarowany swoim występem w „Legionie samobójców”, jak i całym filmem. Leto bardzo starannie dobiera sobie role, dlatego od niemal dekady wystąpił w zaledwie czterech filmach pojawiając się na ekranie w odstępach od 2-4 lat. Wygląda na to, że postanowił on zmazać z honoru plamę, która pojawiła się po wcieleniu w Jokera.

Metodą na to będzie wystąpienie na ekranie w „Łowcy androidów 2” reżyserowanym przez Denisa Villeneuve'a. Jak już wspomnieliśmy obsada dzieła i tak jest już niezwykle imponująca, gdyż znajdują się w niej Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James czy Dave Bautista.

Nie wiemy kogo miałby zagrać Jared Leto. Ujawniono jedynie, że będzie to znacząca dla całości rola. Film ma się rozgrywać kilka dekad po wydarzeniach z pierwszej części nakręconej w 1982 roku. Andrew Kosove i Broderick Johnson, współzałożyciele studia Alcon Entertainment, wypowiedzieli się w samych superlatywach na temat Jareda Leto:

Jesteśmy dumni, że Jared Leto zgodził się zagrać kluczową dla „Łowcy androidów 2” rolę. To fenomenalny aktor i wiemy, że stworzy zapamiętywalną kreację, bohatera, którego jeszcze nikt wcześniej nie widział.

Z pomysłem na stworzenie drugiej części słynnej dystopii wyszli Ridley Scott i Hampton Fancher. Drugi z panów stał się do spółki z Michaelem Greenem scenarzystą dzieła. Twórcy celują z premierą obrazu w datę 6 października 2017 roku.

Ridley Scott podczas konferencji w Los Angeles na AFI Fest wyjawił, jak ma wyglądać pierwsza scena obrazu:

Postanowiliśmy rozpocząć film pierwotnym pomysłem na otwarcie oryginału. Zawsze podobała nam się wizja dystopijnego świata. Najpierw zobaczylibyśmy więc coś, co nazywam „fabryczną farmą” - teren uprawny w Wyoming. Nizinnie, zero ogrodzeń i tylko zaorana ziemia. Rośnie tu wielkie, drzewo, które jet podtrzymywane przez druty. Obok niego stoi biała chata z gankiem. Za nią, w odległości dwóch mil, pracuje gigantyczny kombajn, cztery razy większy od budynku. Pojawia się latający samochód wzbijając chmurę pyłu. Zaczyna go gonić szczekający pies. Otwierają się drzwi i z pojazdu wysiada Rick Deckard. Wchodzi do chaty, siada i czeka, aż kierowca kombajnu dotrze do domu. Pojazd zbliża się i wysiada z niego wielki facet.

Zdjęcia do „Łowcy androidów 2” mają rozpocząć się pod koniec 2016 roku. W dziele zabraknie kilku osób z pierwotnej obsady, czyli m.in. Rutgera Hauera, Sean Young i Daryl Hannah.

Wcześniej Denis Villeneuve odda w nasze ręce film „Arrival”, gdzie na ekranie pojawią się m.in. Amy Adams i Jeremy Renner.

Cieszycie się, że Jared Leto pojawi się w „Łowcy androidów 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.