Jared Leto zastąpi Johnny'ego Deppa w "Piratach z Karaibów"?

29.12.2020 10:00
Jared Leto zastąpi Johnny'ego Deppa w "Piratach z Karaibów"? Fot. Invision/Invision/East News

Z cyklu: "plotka tak durna, że aż wierzyć się nie chce". Wiele zagranicznych portali uważa, że Leto zastąpi Deppa w głównej roli kolejnego filmu z serii "Piraci z Karaibów".

Jared Leto zastąpi Johnny'ego Deppa w Piratach z Karaibów?

Jak podaje brytyjski Express, Jared Leto jest w trakcie zaawansowanych rozmów o rolę w nadchodzącym filmie "Piraci z Karaibów". Przez kilka lat wydawało się, że Disney nie ma pojęcia, co chce zrobić z marką. Wiedzieliśmy na pewno, że odsunięty od serii zostanie Johnny Depp, a jego miejsce zajmie ktoś inny.

Polecamy

Plotkowało się, że nowa seria filmów opowie o innej postaci i faktycznie, wygląda na to, że właśnie w tym kierunku pójdą kolejne odsłony serii - kapitan Jack Sparrow pójdzie w odstawkę, a jego miejsce zajmie inny legendarny pirat.

Później potwierdzono, że główną rolę zagra Margot Robbie, a teraz Express podaje, że do obsady nowej wersji "Piratów z Karaibów" dołączy jeszcze Jared Leto. 

Jak podaje The Hollywood Insider, Robbie chętnie zagra w filmie z Jaredem Leto ponownie - wygląda na to, że padło akurat na "Piratów z Karaibów". Szkoda, że nie na aktorski film o Barbie, bo Leto byłby całkiem niezłym Kenem.

Z drugiej strony, Johnny Depp zasłynął rolą Sparrowa, ponieważ jak sam przyznał, próbował naśladować Keitha Richardsa z The Rolling Stones. Może dlatego Disney stwierdził, że tym razem po prostu zatrudnią do roli gwiazdę rocka.

Niestety, na razie nie dość, że jest to niepotwierdzona plotka, to jeszcze do tego nie znamy absolutnie żadnych szczegółów dotyczących nowych "Piratów z Karaibów". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.