Jarosław Boberek zagra Grincha w polskiej wersji filmu o stworze, który nienawidzi świąt

Kamil Kacperski
13.11.2018 14:16
Jarosław Boberek zagra Grincha w polskiej wersji filmu o stworze, który nienawidzi świąt Fot. materiały prasowe

Polski dystrybutor filmu "Grinch" poinformował, że w głównej roli w Polsce usłyszymy Jarosława Boberka (m.in. Król Julian w "Madagaskarze"). W oryginale występuje Benedict Cumberbatch. 

Jarosław Boberek do swej pokaźnej kolekcji wcieleń dodał właśnie kolejne. W najnowszej komedii studia Illumination ("Minionki", "Jak ukraść Księżyc", "Sing", "Sekretne życie zwierzaków domowych") popularny aktor użyczył głosu samemu…Grinchowi!

Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać. Tak naprawdę pod zielonym futrem ukrywa smutne wspomnienia dzieciństwa oraz wielkie serce. Oto, co o postaci miał do powiedzenia wcielający się w niego Jarosław Boberek:

Jarosław Boberek zagra Grincha

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa Maxa. Opuszcza swą jaskinię tylko w poszukiwaniu pożywienia, które odnajduje w Ktosiowie. Każdego roku spokój miasteczka zaburza tylko jedno wydarzenie i jest nim celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie dziewczynka imieniem Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?

Kiedy premiera Grincha?

Ale o tym przekonacie się w kinach. "Grinch" zadebiutuje na wielkim ekranie 30 listopada 2018 roku. Jarosław Boberek to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych aktorów dubbingowych w Polsce. Na swoim koncie ma kilkaset postaci, którym użyczył głosu. Z sukcesem występuje na deskach teatralnych, w filmie i telewizji.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.