Jaś Fasola zabija dzieci zamiast Pennywise'a w zabawnym mashupie

Sergiusz Kurczuk
20.11.2017 14:11
Jaś Fasola zabija dzieci zamiast Pennywise'a w zabawnym mashupie

Niezdarny Jaś Fasola jako zbójca dzieci z miasteczka Derry? Po obejrzeniu najnowszego mashupa już nigdy nie spojrzycie na postać graną przez Rowana Atkinsona, jak do tej pory...

Sukces filmu tak naprawdę nie jest mierzony wynikami oglądalności, czy prestiżowymi nagrodami filmowymi. Są dwie główne wytyczne - czy powstała już wersja porno oraz ile przeróbek pojawiło się w Internecie. Adaptacja książki Stephena Kinga „To” w reżyserii Andy'ego Muschiettiego, może się pochwalić zarówno niesamowitym sukcesem komercyjnym, jak i niezliczoną ilością internetowych przeróbek. Pisaliśmy już o rapowym pojedynku Pennywise'a i Freddy'ego Kruegera, wersji musicalowej filmu oraz tytułowym klaunie tańczącym do metalowych kawałków. Tym razem pokażemy Wam mashup, w którym mordercza siła przybiera postać... Jasia Fasoli.

Bohater stworzony przez Rowana Atkinsona wpisał się na stałe w gatunek, jakim jest komedia. Oprócz serialu (również animowanego) powstało kilka filmów pokazujących przygody niezdarnego Brytyjczyka. Musicie jednak przyznać, że w jego szerokim uśmiechu jest coś niepokojącego... Nic dziwnego, że youtuber John Loberger stworzył przeróbkę, w której Jaś Fasola zastępuje Pennywise'a. Zresztą zobaczcie sami!

Może i Bill Skarsgård jest idealny do tej roli, ale Atkinson z powodzeniem mógłby go zastąpić. W filmie sprytnie poprzeplatano sceny z filmu „To” z produkcjami dotyczącymi osoby pana Fasoli. Czasem uśmiechnięta facjata Atkinsona została wklejona w kadry filmu Muschiettiego, ale efekt jest piorunujący. Nasz faworyt to scena z czerwonym balonikiem i fragment, w którym Fasola reaguje na tortury Bena Hanscoma. „To” to powróci już w 2019 roku w drugiej części z podtytułem „Chapter 2”. Ciekawe, jakie parodie zobaczymy za dwa lata... 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.