Jason Momoa stwierdził, że Aquaman raczej nie spotka Batmana Roberta Pattinsona

05.11.2019 10:12
Jason Momoa stwierdził, że Aquaman raczej nie spotka Batmana Roberta Pattinsona Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Jason Momoa promuje obecnie serial "See" na AppleTV+, ale dziennikarze wciąż pytają go o jego najpopularniejszą postać, czyli Aquamana. Tym razem aktor wypowiedział się na temat jego przyszłości w filmach DC.

W niedawnym wywiadzie Jasona Momoy z Entertainment Tonight dowiedzieliśmy się, że prawdopodobieństwo zobaczenia Aquamana i Batmana na jednym ekranie jest wyjątkowo małe. W trakcie promocji serialu "See" od AppleTV+ zapytano go również o to, jak zareagował na wieść o tym, że jego pasierbica Zoe Kravitz wystąpi w nowym filmie "The Batman" w roli Catwoman. Aktor stwierdził, że "pasuje idealnie", ale od razu zaznaczył, że crossover wydaje się być niemożliwy.

Jason Momoa o crossoverze Aquamana i Batmana

I chociaż prawdopodobieństwo zobaczenia Aquamana i Batmana wydaje się być niskie, to Momoa nie może się doczekać nowej wersji Mrocznego Rycerza:

Współpraca z nimi byłaby super, ale nie sądzę, że tak zrobimy. Dajmy im na razie zrobić swoje, a ja się zajmę robieniem swojego.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć całą rozmowę z Jasonem Momoą, którą udostępniono na łamach Entertainment Weekly:

Niestety, na "The Batman" i "Aquamana 2" będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Pierwszy z filmów pojawi się w kinach dopiero latem 2021 roku, drugi natomiast w grudniu 2022 roku.

Zobacz także: Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.