05.11.2019 10:12

Jason Momoa stwierdził, że Aquaman raczej nie spotka Batmana Roberta Pattinsona

Jason Momoa promuje obecnie serial "See" na AppleTV+, ale dziennikarze wciąż pytają go o jego najpopularniejszą postać, czyli Aquamana. Tym razem aktor wypowiedział się na temat jego przyszłości w filmach DC.

Jason Momoa
foto: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

W niedawnym wywiadzie Jasona Momoy z Entertainment Tonight dowiedzieliśmy się, że prawdopodobieństwo zobaczenia Aquamana i Batmana na jednym ekranie jest wyjątkowo małe. W trakcie promocji serialu "See" od AppleTV+ zapytano go również o to, jak zareagował na wieść o tym, że jego pasierbica Zoe Kravitz wystąpi w nowym filmie "The Batman" w roli Catwoman. Aktor stwierdził, że "pasuje idealnie", ale od razu zaznaczył, że crossover wydaje się być niemożliwy.

Jason Momoa o crossoverze Aquamana i Batmana

I chociaż prawdopodobieństwo zobaczenia Aquamana i Batmana wydaje się być niskie, to Momoa nie może się doczekać nowej wersji Mrocznego Rycerza:

"

Współpraca z nimi byłaby super, ale nie sądzę, że tak zrobimy. Dajmy im na razie zrobić swoje, a ja się zajmę robieniem swojego. "

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa opowiedział o "Aquamanie 2": "będzie zdecydowanie większy!"

Poniżej możecie zobaczyć całą rozmowę z Jasonem Momoą, którą udostępniono na łamach Entertainment Weekly:

Niestety, na "The Batman" i "Aquamana 2" będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Pierwszy z filmów pojawi się w kinach dopiero latem 2021 roku, drugi natomiast w grudniu 2022 roku.

Zobacz także: Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

Tagi: News Aquaman DC Comics Jason Momoa