Jason Momoa dołączy do "Szybkich i wściekłych". Tak twierdzi The Rock

Kamil Kacperski
29.01.2019 08:13
Jason Momoa dołączy do "Szybkich i wściekłych". Tak twierdzi The Rock Fot. Instagram/therock/ materiały prasowe

Dwayne Johnson podzielił się na Instagramie wiadomością o tym, że zakończono już zdjęcia do spin-offu "Hobbs and Shaw". Przy okazji podzielił się datą premiery 1. zwiastuna filmu oraz zdradził co nieco na temat przyszłości serii. 

"Hobbs and Shaw" to długo oczekiwany spin-off "Szybkich i wściekłych", którego tytułowi bohaterowie grani są przez Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. W filmie ma się również pojawić brat Hobbsa i według samego The Rocka, początkowo próbował do tej roli przekonać Jasona Momoę, który również ma samoańskie korzenie. Aktor wcielający się w Aquamana był bardzo zainteresowany taką możliwością, ale jak stwierdził Johnson, kalendarz Momoy był przepełniony przez promocję "Aquamana", w związku z czym gwiazda DC musiała odmówić.

Jason Momoa w Szybkich i wściekłych?

Dwayne Johnson wyznał jednak w komentarzach na Instagramie, że porozmawia z Momoą po premierze "Hobbsa and Shawa" i postarają się dogadać co do następnych filmów. Johnson był tak pewny swoich racji, że napisał nawet "na pewno wystąpi w następnej części". Może dzięki temu Momoa dostanie dużo większą rolę? 

Zamiast Momoy w spin-offie "Szybkich i wściekłych" wystąpi wrestler Roman Reigns, jeden z najpopularniejszych zawodników WWE. Zdjęciami z planu pochwalił się The Rock, który bardzo pochwalił swojego kolegę z zapaśniczej branży:

Ryk braci. Małe ekskluzywne zdjęcie z "Hobbsa and Shawa". Dobre wspomnienia z pocenia się i rozlewania krwi z rodziną - Roman Reigns będzie grał mojego brata w naszym uniwersum "Szybkich i wściekłych". Jestem dumny z jego skupienia, wysiłku i autentycznego występu. To przecież jego debiut! 

Jestem również wdzięczny za to, że mogłem spędzić ze swoim kuzynem trochę czasu, kiedy bierze życie dzień po dniu przez walkę z białaczką. Jego wytrwałość i wrażliwość zainspirowała całą naszą rodzinę i miliony fanów WWE na całym świecie. Nie mogę się doczekać, aż "Big Dog" wróci na ring - jego pozytywne nastawienie i skupienie jest po prostu na następnym poziomie. 

W międzyczasie - ta poświęcona samoańska ziemia jest użyźniona krwią naszych przodków. Dzisiaj użyźnimy ją twoją. 

Hobbs and Shaw - kiedy premiera?

Dwayne Johnson zdradził również w komentarzach na Instagramie, że 1. zwiastun "Hobbsa and Shawa" pojawi się podczas Superbowl, czyli finału ligi NFL. Spotkanie między Patriots a Rams odbędzie się już 3 lutego 2019 roku. Premiera spin-offa "Szybkich i wściekłych" odbędzie się natomiast 2 sierpnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.