Jason Momoa gwiazdą Marvela jako Kraven Łowca? Zobaczcie świetny fan-art

04.03.2020 10:16
Jason Momoa gwiazdą Marvela jako Kraven Łowca? Zobaczcie świetny fan-art Fot. Ozzy Osbourne/Ferrari Press/East News

Chociaż Momoa jest powiązany z komiksowym światem DC jako "Aquaman", to nie przeszkadza to w marzeniu o tym, by pojawił się również w uniwersum Marvela. Zwłaszcza jako Kraven Łowca.

Jason Momoa szybko stał się gwiazdą światowego formatu dzięki świetnym rolom w "Aquamanie", "Lidze Sprawiedliwości" oraz "Grze o tron". Aktor został zaangażowany w nowy film Netfliksa o Małym Nemo, w 2020 roku zadebiutuje "Diuna" z jego udziałem, a także pojawi się w kontynuacji przygód podwodnego króla Artura. Oprócz tego pracuje również nad 2. sezonem serialu "See" dla Apple TV+, więc jak nietrudno się domyślić, jego grafik jest dość napięty.

Jason Momoa jako Kraven w filmie Marvela?

Mamy jednak nadzieję, że nowy fan-art BossLogica dotrze do włodarzy Sony, którzy planują stworzyć filmowe uniwersum wokół Spider-Mana. Jason Momoa byłby bowiem świetnym Kravenem, łowcą, dla którego Pajączek staje się obsesją. Aktor, dzięki swojej posturze i urodzie idealnie nadaje się do roli eksperta w polowaniach, a jego bardziej brutalną i przerażającą stronę mogliśmy zobaczyć w "Grze o tron".

Przeczytaj także

Z drugiej strony ma również złote serce i ludzkie odruchy, które widzieliśmy w "Aquamanie", więc wydaje się być idealnym kandydatem do roli antybohatera znanego z komiksów o Spider-Manie. Poza tym, tak jak wspomnieliśmy, Momoa pasuje do roli idealnie również ze strony wizualnej i nietrudno sobie wyobrazić, by Tom Holland był mocno przestraszony widokiem zaprawionego łowcy o aparycji Aquamana:

Plotki o filmie na temat Kravena, albo jego potencjalnym pojawieniu się w "Spider-Manie 3" krążą po internecie już od kilku miesięcy. Miejmy nadzieję, że Warner Bros. i DC nie będzie trzymało gwiazdora "Aquamana" pod kloszem i pozwolą mu wystąpić jako Łowca, bo aktor jest po prostu idealnym kandydatem do tej roli.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.