18.06.2019 12:35

Jason Momoa i Peter Dinklage wystąpią w remake'u "Bliźniaków"?

Aktorzy z "Gry o tron" przyznali, że chcieliby stworzyć remake popularnej komedii z lat 90., w której główne role grali Arnold Schwarzenegger i Danny DeVito.

Jason Momoa
foto: Instagram.com/prideofgypsies

W 1988 roku świat dzienny ujrzał film "Bliźniacy" z Dannym DeVito i Arnoldem Schwarzeneggerem w rolach głównych. Komedia opowiadała historię dwóch braci, których rozdzielono krótko po ich urodzinach - jak nietrudno się domyślić, jednym z nich był Arnie, drugim zaś DeVito. Różnica w stronie wizualnej bohaterów była źródłem wielu zabawnych gagów, a film po latach stał się klasykiem kina lat 80. 

Bliźniacy - Jason Momoa i Peter Dinklage wystąpią w remake'u?

Jak wszyscy doskonale wiemy, branża filmowa lubi sprawdzone rozwiązania, dlatego też niedawno pojawił się pomysł na zrobienie remake'u. A właściwie podsunął go jeden z fanów Jasona Momoy, który pojawił się na spotkaniu Celebrity Fan Fest w San Diego. Wielbiciel "Aquamana" zasugerował gwiazdorowi, że remake "Bliźniaków" z nim i Peterem Dinklage'em w rolach głównych. Momoa stwierdził, że to genialny pomysł:

"

Powiedz tylko gdzie mam się kur*a podpisać! Pewnie, że tak. To byłoby niesamowite. Uwielbiam ten film. Oprócz tego Peter to wspaniały gość, świetny aktor. "

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa świetnie bawił się na koncercie Slayera: "było zaje*iście!"

Następnie aktor wraz z dziennikarzem prowadzącym panel wspólnymi siłami poprosili fanów o wywołanie burzy na Twitterze. Kto wie, może faktycznie uda się zrealizować produkcję z Momoą i Dinklage'em w rolach głównych. Obydwaj panowie są uzdolnionymi aktorami, a ich przyjaźń poza planem gwarantuje wysoką chemię między ich postaciami, więc mogłaby z tego wyjść naprawdę niezła komedia. 

Obydwaj panowie zdobyli ogromną sławę po występie w "Grze o tron". Dinklage'a niedługo usłyszymy w filmie "Angry Birds 2", natomiast Jason Momoa skończył w czerwcu 2020 roku nagrania do pierwszej części "Diuny", czyli nadchodzącej adaptacji powieści Franka Herberta, której reżyserem jest Dennis Villeneueve. Film zadebiutuje w listopadzie 2020 roku.

Tagi: Seriale Gra o tron HBO Jason Momoa Peter Dinklage