Jason Momoa i Taika Waititi tworzą sekretny projekt? Tak sądzą fani

Kamil Kacperski
09.03.2019 14:54
Jason Momoa i Taika Waititi |undefined Fot. Instagram/prideofgypsies

Na Instagramie Jasona Momoy pojawiły się zdjęcia z Taiką Waititim, reżyserem "Thora: Ragnarok", "Co robimy w ukryciu?", czy nadchodzącego "Jojo Rabbit". Fani zaczęli się doszukiwać ukrytego przesłania w podpisie pod fotografią.

Jason Momoa jest znany nie tylko z "Aquamana" i "Gry o tron", ale również bardzo intensywnej aktywności na mediach społecznościowych. Aktor nie kryje swoich opinii, chętnie dzieli się nowościami z życia, a także pomaga promować domorosłych i niedocenianych artystów. Wygląda też na to, że Momoa za nic ma "rywalizację" na linii Marvel-DC, ponieważ aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje z Taiką Waititim, którego nazwał nawet "kuzynem".

Jason Momoa i Taika Waititi wystąpią razem w filmie?

Określanie kogoś "kuzynem" jest dość popularne w kulturach polinezyjskich i samoańskich, a właśnie z tych społeczności wywodzą się kolejno Waititi i Momoa. Co jest jednak niecodzienne, to pisanie pod zdjęciem słów: "Nie mogę się doczekać, aż w końcu zrobimy razem sztukę". Właśnie taki podpis możemy przeczytać pod fotografiami, które pojawiły się na Instagramie gwiazdy "Aquamana". Tajny projekt Momoy i Waititiego potwierdzony?:

Oczywiście na razie nie wiemy, czym mógłby być wspólny twór panów. Patrząc jednak na twórczość Waititiego możemy być pewni, że byłoby to absurdalne i bardzo zabawne.

Przeczytaj także

Jason Momoa powróci w Aquamanie 2

A są to cechy, które zdają się bardzo pociągać Jasona Momoę, który ma w końcu w planach komedię z Willem Ferrellem. Z drugiej strony aktor dołączył też do obsady "Diuny" Dennisa Villeneuve, powróci też w sequelu "Aquamana", więc widać, że planuje również rozwinąć swoją blockbusterową karierę. 

A co planuje Taika Waititi? Reżyser pracuje obecnie nad filmem "JoJo Rabbit", w którym sam zagra... Adolfa Hitlera. Na ekranie będzie mu towarzyszyła Scarlett Johansson. Na razie data premiery jest nieznana. Waititi wyreżyseruje również co najmniej jeden odcinek serialu "The Mandalorian" autorstwa Jona Favreau, który osadzony jest w uniwersum Gwiezdnych wojen. Produkcja pojawi się na platformie Disney+ jeszcze w 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.