Jason Momoa jako gwiazda nowego filmu Netflix. Oto pierwsze zdjęcia ze "Sweet Girl"

30.04.2021 11:54
Jason Momoa jako gwiazda nowego filmu Netflix. Oto pierwsze zdjęcia ze "Sweet Girl" Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Netflix zaprezentował światu pierwsze zdjęcie z filmu "Sweet Girl" z Jasonem Momoą w roli głównej. Aktor jak zwykle wygląda bardzo kozacko.

Netflix pokazał zdjęcie z nowego filmu Jasona Momoy

Kilka miesięcy temu Netflix potwierdził, że zamierza wydać nowe filmy pełnometrażowe co tydzień przez cały rok. Niedawno poznaliśmy szczegóły dotyczące "Tlenu", a teraz platforma pokazała zdjęcie z filmu "Sweet Girl" z Jasonem Momoą w roli główniej. Produkcja ma zadebiutować już 20 sierpnia 2021 roku. W nowym filmie Momoa gra męża zmarłej kobiety, który wraz ze swoją córką wyrusza w podróż, by ukarać morderców swojej żony.

Polecamy

W filmie oprócz Jasona Momoy pojawią się: Manuel Garcia-Rulfo, Amy Brenneman, Adria Arjona oraz Justin Bartha. Reżyserem filmu "Sweet Girl" jest Brian Mendoza, natomiast Jason Momoa został producentem obrazu dla Netflix. Pomagają mu w tym Brad Payton i Jeff Fierson - z tym pierwszym Momoa pracował przy okazji serialu "Frontier".

Polecamy

Nie jest to jedyny projekt Netfliksa, w który zaangażowany jest Jason Momoa - aktor ma wystąpić w filmie "Slumberland", adaptacji "Little Nemo in Slumberland". Ten film ma jednak zadebiutować dopiero w 2022 roku.

W planie Netflix są jeszcze kolejne filmy - wśród nich jest m.in. "Armia umarłych" Zacka Snydera, w której Dave Batista zmierzy się z tysiącami zombie w Las Vegas. Produkcja ma zadebiutować 21 maja 2021 roku.

Jeśli chodzi o Momoę, to aktor nie musi za bardzo narzekać na brak projektów - niedługo do produkcji trafi "Aquaman 2", który ma zadebiutować w kinach w grudniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.