Jason Momoa krzyczy „yeah!” w nowym zwiastunie „Aquamana”

Kamil Kacperski
05.10.2018 18:09
Jason Momoa krzyczy „yeah!” w nowym zwiastunie „Aquamana” Fot. kadr z wideo

Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun „Aquamana”. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, a my po raz kolejny możemy zobaczyć Momoę jako prawowitego władcę Atlantydy.

Premiera „Aquamana” zbliża się wielkimi krokami i w związku z tym, Warner Bros. zaczyna napędzać machinę marketingową promującą nadchodzącą produkcję o podwodnym herosie. W związku z tym na nowojorskim Comic-Conie twórcy pokazali nowy zwiastun filmu o Arthurze Currym i jego walce o tron Atlantydy.

Cóż można rzec - w wideo nie brakuje akcji, a Momoa daje z siebie wszystko jako prawowity król Atlantydy. W podróży towarzyszy mu Amber Heard grająca Merę, a naprzeciw niego stoi Patrick Wilson, który wciela się w królewskiego brata, Orma, obecnego władcę podwodnego świata. Zobaczcie nowy zwiastun „Aquamana” w akcji:

Nowy zwiastun Aquamana

Oprócz Momoy, Heard i Wilsona w filmie zobaczmy m.in. Nicole Kidman (wciela się w matkę Arthura, królową Atlannę), Yahya Abdula Mateena II (przeciwnik Aquamana o pseudonimie Black Manta), Willema Dafoe (królewski przyjaciel Vulko) oraz Dolpha Lundgrena, który wcieli się w ojca Mery, króla Nerusa. Z okazji premiery zwiastuna James Wan, czyli reżyser filmu, postanowił podzielić się z fanami nowym plakatem, który prezentuje nam fragment klasycznego złoto-zielonego kostiumu Aquamana. Mężczyzna dzierży do tego w rękach królewski trójząb:

Warner Bros. opublikował również opis fabuły „Aquamana”. Nie dowiadujemy się z niego zbyt dużo nowych szczegółów, ale stanowi to dobre podsumowanie tego, co wiedzieliśmy już wcześniej:

Od Warner Bros. Pictures i reżysera Jamesa Wana nadchodzi wypakowana akcją przygoda, która rozciąga się na terenie całego wizualnie ujmującego podwodnego świata Siedmiu Mórz pod tytułem „Aquaman”, w którego wciela się Jason Momoa. Film zdradzi historię pochodzenia pół-człowieka, pół-mieszkańca Atlantydy i zabiera go w podróż życia - taką, która nie tylko zmusi go do pogodzenia się z tym, kim jest, ale także pokaże mu, że jest godzien stania się tym, kim naprawdę powinien być... królem.

W filmie występują również Amber Heard jako Mera, potężna wojowniczka i sojuszniczka Aquamana; Willem Dafoe jako Vulko, doradca władcy Atlantydy; Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, obecny król Atlantydy; Dolph Lundgren jako Nereus, król podwodnego plemienia Xebel; Yahya Abdul-Mateen II jako pragnący zemsty Black Manta oraz Nicole Kidman w roli matki Arthura/Aquamana, Atlanny, a także Ludi Lin jako Kaptain Murk i Temuera Morrison jako ojciec Arthura, Tom Curry.

Kiedy premiera Aquamana?

Premiera „Aquamana” odbędzie się 21 grudnia 2018 roku. Innymi zapowiedzianymi filmami DC są „Shazam!”, który pojawi się 5 kwietnia 2019 roku oraz „Wonder Woman 1984”, której premiera planowana jest na listopad 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.