10.09.2019 13:32

Jason Momoa miał problemy przy nagraniach do "Aquamana": ściskało mi męskie części ciała

Dolph Lundgren i Jason Momoa musieli wycierpieć sporo, aby stworzyć "Aquamana". Weteran kina akcji podzielił się niedawno w wywiadzie szczegółami dotyczącymi pracy nad przebojem DC i nie należała ona do najprzyjemniejszych.

Jason Momoa
foto: DC Comics / DC Entertainment / W/Collection Christophel/East New

Gwiazdor "Aquamana" i "Rocky'ego IV" Dolph Lundgren przyznał, że on i Jason Momoa "naprawdę cierpieli", kiedy kręcili podwodne sceny. Wszystko przez wyjątkowo niekomfortowe linie zabezpieczające aktorów, gdy kręcono podwodne sceny. Lundgren przyznał, że szczególny ból odczuwali przy "niektórych częściach męskiej anatomii".

Aquaman - aktorzy cierpieli podczas nagrań

Aktor pojawił się niedawno na FanX Salt Lake Comic Convention, gdzie poopowiadał o procesie tworzenia filmu:

"

"Aquaman" był pierwszym filmem w pełni komputerowym, nad którym pracowałem. Mój jedyny kontakt z wodą miał miejsce w trakcie przerw, gdy popijałem ją z butelki. Nie było nawet kropli na planie. Podwieszali nas na linkach jakieś 20-30 stóp do góry i tam musieliśmy udawać, że pływamy albo rozmawiamy. Wokół nas nic nie było, tylko blue screen.

To było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Włosy też nam pofarbowali dopiero po nagraniach. Poruszające się włosy były dodane przez komputery. Więc kiedy oglądałem film, to byłem naprawdę zszokowany. No i do tego był pewien dyskomfort. Wiszenie na linach oznacza, że wbijają ci się w niektóre części męskiej anatomii. A czym cięższy jesteś, tym bardziej boli. Dlatego ja i Jason naprawdę cierpieliśmy. "

Aquaman 2018
Aquaman 2018
Przeczytaj także "Aquaman": w filmie wystąpiła Polka. W kogo wcieliła się aktorka?

I chociaż Lundgren naprawdę cierpiał podczas pracy nad "Aquamanem", to przyznał, że wystąpiłby w filmie jeszcze raz. Nawet "za darmo":

"

To dla mnie zupełnie nowy typ franczyzy. "Rocky" i "Niezniszczalni" to oldschoolowe serie, ale to jest coś świeżego. Naprawdę mógłbym zagrać za darmo, bo wystąpienie w tych filmach superbohaterskich jest naprawdę dobre dla kariery.  "

Pierwsza część "Aquamana" zadebiutowała w kinach w grudniu 2018 roku, przynosząc ponad miliard dolarów przychodów dla DC i Warner Bros. W planach jest już sequel produkcji, który miałby zadebiutować w kinach dopiero 16 grudnia 2022 roku. 

Zobacz także: Jason Momoa odniósł się do oskarżeń o to, że przytył

Tagi: News Aquaman Jason Momoa