Jason Momoa potwierdził, że Henry Cavill powróci do roli Supermana

Sergiusz Kurczuk
14.12.2018 10:23
Jason Momoa potwierdził, że Henry Cavill powróci do roli Supermana Fot. materiały promocyjne

Czy Henry Cavill powróci do roli Supermana? Jason Momoa, który wcieli się w Aquamana, uważa, że serial "Wiedźmin" nie pokrzyżuje powrotu gwiazdora do kinowego świata DC.

Na początku września 2018 roku serwis Netflix oficjalnie ogłosił, że Henry Cavill wcieli się w Geralta w powstającym serialu "Wiedźmin". Fani filmów na podstawie komiksów DC wpadli w popłoch, ponieważ ta informacja najprawdopodobniej oznaczała, że aktor zrezygnuje z roli Supermana. Biorąc pod uwagę, że los Bena Afflecka jako Batmana wciąż jest nie pewny, pojawiły się przewidywania mówiące o resecie kinowego uniwersum DC. Jason Momoa, który gra Aquamana uważa, że doniesienia o rezygnacji Cavill ze współpracy z Warner Bros. są nieprawdziwe.

Henry Cavill ponownie jako Superman?

Momoa, który zadebiutował jako Aquaman w filmie "Liga Sprawiedliwości" wystąpił w solowej produkcji o podwodnym superbohaterze. Podczas premiery "Aquamana" dziennikarka Entertainment Tonight zapytała aktora o Henry'ego Cavilla i jego ewentualny powrót do roli Supermana. Momoa uważa, że plotki o rezygnacji Cavilla są wyssane z palca.

Absolutnie nie. Kocha tę postać, więc nie. Na 100%. Nie, absolutnie nie.

Chociaż aktor wcale nie musi posiadać szczegółowej wiedzy na temat planów studia Warner Bros., podczas rozmowy wyglądał na przekonanego, że Cavill nie zrezygnował z roli Supermana na rzecz "Wiedźmina". Trudno też sobie wyobrazić, żeby zaprzeczał, nie będąc przekonanym o tym, że zagra u boku gwiazdora w kolejnych produkcjach DCEU. Od jakiegoś czasu krążą plotki dotyczące prac nad "Człowiekiem ze stali 2". Chociaż na razie nie ma żadnych szczegółów na temat filmu, całkiem prawdopodobne, że niebawem twórcy ogłoszą oficjalny powrót solowego filmu o Supermanie.

Warner nie produkuje rocznie tak wielu filmów superbohaterskich, jak Disney. W 2018 roku do kin trafi jedynie "Aquaman". W 2019 zobaczymy "Szhazama!", a w 2020 drugą część "Wonder Woman" i "Birds of Prey". Być może w tym samym lub kolejnym roku powstanie również "Człowiek ze stali 2". Na razie pozostaje nam czekać na dalsze informacje.

"Aquaman" - kiedy premiera?

Jasona Momoę zobaczymy już niedługo w "Aquamanie". Film trafi do kin 19 grudnia 2018 roku. Na razie produkcja w reżyserii Jamesa Wana zbiera w większości pozytywne recenzje i przez wielu widzów jest uważany za najlepszą jak dotąd adaptację komiksów DC, która pojawiła się w ramach uniwersum DCEU. Serial "Wiedźmin" zadebiutuje w roku 2019, ale na razie nie podano konkretnej daty premiery. Obecnie wciąż powstają zdjęcia do potencjalnego hitu Netfliksa.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.