Jason Momoa stwierdził, że praca przy "Lidze Sprawiedliwości" była "chu*owa"

15.09.2020 11:38
Jason Momoa stwierdził, że praca przy "Lidze Sprawiedliwości" była "chu*owa" Fot. Joseph Martinez / PictureLux/PictureLux/agestock/East News

Jason Momoa wsparł swojego kolegę z obsady, twierdząc, że praca przy dokrętkach do "Justice League" była "chu*owa", a aktorzy byli traktowani bardzo słabo.

Jason Momoa wyjawił, że obsada "Ligi Sprawiedliwości" była potraktowana bez szacunku i zwyczajnie "chu*owo" w trakcie dokrętek prowadzonych przez Jossa Wheadona.

Momoa o słabej atmosferze przy pracy nad Ligą sprawiedliwości

Ray Fisher, który grał Cyborga w filmie "Liga Sprawiedliwości" kilka miesięcy temu wyjawił, że obsada była traktowana beznadziejnie przez Jossa Wheadona, reżysera który dokończył film, gdy z projektu odszedł Zack Snyder (samobójstwo córki). Warner Bros. odpowiedziało na jego zarzuty, zaprzeczając doniesieniom. Momoa wówczas wsparł swojego kolegę z planu na Instagramie.

Przeczytaj także

Teraz aktor postanowił po raz kolejny wesprzeć Raya Fishera. Momoa wrzucił na Instagrama post, w którym wyjawił, że aktorzy byli traktowani "chu*owo", a zarzuty Fishera powinny zostać dokładnie zbadane:

TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ! POWINNIŚCIE SPOJRZEĆ NA DONIESIENIA RAYA FISHERA I WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY TEGO DOŚWIADCZYLI POD OKIEM WARNER BROSA. Moim zdaniem to poje*ane, że udostępnili oświadczenie o Frostym, żeby odwrócić uwagę, kiedy Ray Fisher opowiadał, jak chu*owo nas traktowano na dokrętkach do "Ligi Sprawiedliwości". Było poważnie. Tam powinno być dochodzenie i ludzie powinni ponieść odpowiedzialność za swoje zachowanie.

Cóż, jak zwykle w takich sprawach bywa, prawdy pewnie nie dowiemy się nigdy. Reżyserska wersja "Ligi Sprawiedliwości" (4-godzinny film podzielony na godzinne epizody) pojawi się na HBO Max w 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.