15.09.2020 11:38

Jason Momoa stwierdził, że praca przy "Lidze Sprawiedliwości" była "chu*owa"

Jason Momoa wsparł swojego kolegę z obsady, twierdząc, że praca przy dokrętkach do "Justice League" była "chu*owa", a aktorzy byli traktowani bardzo słabo.

Jason Momoa stwierdził, że praca przy "Lidze Sprawiedliwości" była "chu*owa"
foto: Joseph Martinez / PictureLux/PictureLux/agefotostock/East News

Jason Momoa wyjawił, że obsada "Ligi Sprawiedliwości" była potraktowana bez szacunku i zwyczajnie "chu*owo" w trakcie dokrętek prowadzonych przez Jossa Wheadona.

Momoa o słabej atmosferze przy pracy nad Ligą sprawiedliwości

Ray Fisher, który grał Cyborga w filmie "Liga Sprawiedliwości" kilka miesięcy temu wyjawił, że obsada była traktowana beznadziejnie przez Jossa Wheadona, reżysera który dokończył film, gdy z projektu odszedł Zack Snyder (samobójstwo córki). Warner Bros. odpowiedziało na jego zarzuty, zaprzeczając doniesieniom. Momoa wówczas wsparł swojego kolegę z planu na Instagramie.

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa ma żywot, którego tylko pozazdrościć. Aktor grał na basie z Lesem Claypoolem

Teraz aktor postanowił po raz kolejny wesprzeć Raya Fishera. Momoa wrzucił na Instagrama post, w którym wyjawił, że aktorzy byli traktowani "chu*owo", a zarzuty Fishera powinny zostać dokładnie zbadane:

"

TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ! POWINNIŚCIE SPOJRZEĆ NA DONIESIENIA RAYA FISHERA I WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY TEGO DOŚWIADCZYLI POD OKIEM WARNER BROSA. Moim zdaniem to poje*ane, że udostępnili oświadczenie o Frostym, żeby odwrócić uwagę, kiedy Ray Fisher opowiadał, jak chu*owo nas traktowano na dokrętkach do "Ligi Sprawiedliwości". Było poważnie. Tam powinno być dochodzenie i ludzie powinni ponieść odpowiedzialność za swoje zachowanie. "

Cóż, jak zwykle w takich sprawach bywa, prawdy pewnie nie dowiemy się nigdy. Reżyserska wersja "Ligi Sprawiedliwości" (4-godzinny film podzielony na godzinne epizody) pojawi się na HBO Max w 2021 roku.

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Aquaman reklamuje nową płytę Metalliki: Jeśli jesteś fanem Jasona Momoy, jesteś fanem Mety
Tagi: News Liga Sprawiedliwości Jason Momoa