20.07.2018 15:59

Jason Momoa w MCU?! Aktor miał grać złoczyńcę w filmie braci Russo

Jason Momoa, gwiazdor filmów DC, zdradził, że spotkał się z twórcami „Avengers: Infinity War” w sprawie roli czarnego charakteru w filmie Marvela.

Jason Momoa
foto: FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Aquaman, który był jedną z nielicznych pozytywnych stron filmowej „Ligi Sprawiedliwości”, już niebawem wypłynie na szerokie wody w solowym filmie superherosa DC. Tymczasem wcielający się w niego Jason Momoa w wywiadzie udzielonym magazynowi EW ujawnił, że niewiele brakowało, a zamiast w DCEU, oglądalibyśmy go w filmach Marvela.

Jason Momoa jako postać z MCU?

Aktor nieraz wspominał już o swoim przesłuchaniu do roli Draxa w „Strażnikach Galaktyki”, która ostatecznie trafiła w ręce Dave’a Bautisty. Tym razem opowiedział jednak o innej, tajemniczej postaci, o której rozmawiał z braćmi Russo. 

"

Spotkałem się z braćmi Russo, którzy są wspaniali. To było jedno z najlepszych spotkań, na jakich byłem. Miałem coś z nimi robić, ale niestety nic z tego nie wyszło. Miałem być chyba złoczyńcą. Ludzie zawsze chcą zatrudniać mnie do ról złoczyńców. "

Joe i Anthony Russo, prócz spektakularnego „Avengers: Infinity War”, wyreżyserowali również „Zimowego żołnierza” i „Civil War” oraz nadchodzące widowisko „Avengers 4”. Nie wiadomo zatem, który z czarnych charakterów Marvela miał zagrać gwiazdor DC i w jakim filmie miał się pojawić. Decyzja braci Russo wyszła mu chyba jednak na dobre. Zamiast drugoplanowej roli w MCU, jako Aquaman w „Lidze sprawiedliwości” rozkochał w sobie żeńską część publiczności i zaimponował męskiej.

Jason Momoa już niebawem powróci w roli Arthura Curry’ego w solowym filmie króla Siedmiu Mórz. Premiera „Aquamana” już 21 grudnia 2018.

Jakiego złoczyńcę Marvela mógłby zagrać Jason Momoa w filmie MCU?

Natalia Hluzow
Tagi: News Aquaman Marvel Jason Momoa DC Universe