Jason Momoa "zeznał" w sprawie Depp vs Heard: "zostawiała w basenie brązowe ryby" [WIDEO]

24.05.2022 13:55
Jason Momoa "zeznał" w sprawie Depp vs Heard: "zostawiała w basenie brązowe ryby" [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News

"Rozprawa dekady" trwa dalej, a karuzela śmiechu nie może się zatrzymać. Teraz "dołączył" do niej Jason Momoa, który pojawił się jako nowy świadek w tym niemalże już absurdalnym procesie sądowym.

Depp vs Heard - zobaczcie genialną przeróbkę z Jasonem Momoą

Duet Jason Momoa - Amber Heard pojawił się razem na ekranie w filmach "Liga Sprawiedliwości" i "Aquaman". Chociaż szefostwo Warner Bros. chciało usunięcia aktorki z nadchodzącego "Zaginionego królestwa" z powodu "braku chemii między aktorami" (którzy grali zakochanych w sobie ludzi).

Polecamy

W końcu (podobno) reżyserowi Jamesowi Wanowi i gwiazdorowi filmu udało się przekonać włodarzy Warnera do tego, by Heard jednak się pojawiła na ekranie, aczkolwiek w bardzo okrojonej roli - z zeznań przyjaciół Heard wynika, że jej udział ogranicza się do początku i samiuśkiego końca filmu (nie chcemy rzucać spoilerami dot. "Aquamana 2").

Na tym sprawa się jednak nie skończyła, bo utalentowany youtuber GeoMFilms stworzył wideo-parodię z Momoą w roli głównej. Aktor jest w nim jednym ze świadków podczas trwającej obecnie rozprawy Depp vs Heard. Tam zeznaje, że pracował z Heard przy filmie "Aquaman" jako "woźni" (przez co prawnik Deppa przekazuje aktorowi: "On nie jest woźnym, to prawdziwy Aquaman, hehehe"), a następnie opowiada o "brązowych rybach", które Heard miała zostawiać w basenie, gdzie nagrywali podwodne sceny.

Polecamy

Te fekalne nawiązania, śmiech Johnny'ego Deppa i piękny montaż sprawiają, że wiele osób w komentarzach pisze o tym, jak bardzo realistyczne jest to wideo. W końcu sama rozprawa jest na tyle absurdalna, że "gościnny" występ na sali sądowej Jasona Momoi nie byłby specjalnie zaskakujący.

Wiecie - takie "special guest star" jak w większości popularnych sitcomów. Coś jak Brad Pitt w "Przyjaciołach". Zobaczcie piękną przeróbkę poniżej:

Przypominamy, że rozprawy w procesie o zniesławienia między Deppem a Heard trwają od 11 kwietnia 2022 roku. Całość jest transmitowana za darmo na YouTubie i w różnych programach telewizyjnych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.