Jason Momoa znowu krzyczy "yeah" w finałowym zwiastunie "Aquamana"

Kamil Kacperski
20.11.2018 12:31
Aquaman|undefined Fot. kadr z wideo

Już 21 grudnia 2018 roku do kin trafi nowa produkcja o superherosie DC, Aquamanie. Z tej okazji Warner Bros. opublikował finałowy zwiastun filmu Jamesa Wana.

W poniedziałek 19 listopada 2018 roku, na miesiąc przed premierą "Aquamana", do sieci trafił finałowy zwiastun produkcji o superherosie DC. Trailer skupia się przede wszystkim na pokazaniu podwójnej natury Arthura Curry'ego. Z jednej strony jest synem lądu, gdzie nie do końca pasuje, z drugiej zaś jest nieślubnym dzieckiem królowej Atlantydy, co nie podoba się za bardzo mieszkańcom podwodnego królestwa. Zwłaszcza jego bratu, Ormowi. 

W nowym materiale nareszcie poznajemy Vulko, granego przez Willema Dafoe, który pierwotnie miał się pojawić w "Lidze Sprawiedliwości". Widzimy, że mężczyzna był nauczycielem młodego Arthura i to właśnie on pokazał mu jak powinien się zachowywać mieszkaniec Atlantydy. Oprócz tego zwiastun pokazuje nam głębinowe monstra (w tym ogromnego kraba używanego jako machina oblężnicza) oraz piękno podwodnego świata wykreowanego przez Jamesa Wana i spółkę. Oto finałowy trailer "Aquamana":

Aquaman - nowy zwiastun

W nowym materiale otrzymujemy również ujęcia przedstawiające hydrokinetyczne umiejętności Mery, kolejne fragmenty pojedynku na arenie gladiatorów, podwodny pościg, a sam zwiastun kończy się tym samym, co pięciominutowa zapowiedź "Aquamana", czyli pokazaniem herosa w jego klasycznym złoto-zielonym stroju. Pojawia się również żart z niesławnego "pięciozębu", o którym pisaliśmy jeszcze przed premierą "Ligi Sprawiedliwości".

"Aquaman" doczekał się do tej pory zwiastuna i ponad pięciominutowej zapowiedzi pełnej nowych ujęć. Wygląda na to, że film Jamesa Wana z Jasonem Momoą w roli głównej będzie najbardziej spektakularnym widowiskiem w historii filmów DC, a być może nawet w gatunku kina superbohaterskiego. Czy wraz z wizualnymi wodotryskami dostaniemy również solidną fabułę i po prostu dobry film? Cóż, tego dowiemy się dopiero 21 grudnia 2018 roku, gdy "Aquaman" trafi do kin. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.