14.11.2019 12:21

Jason Momoa został zapytany, gdzie załatwia się Aquaman. Odpowiedź aktora jest rozbrajająca

Jason Momoa, który wciela się w Aquamana, słynie nie tylko ze swojej muskulatury i wizerunku "na barbarzyńcę", ale również z poczucia humoru.

Aquaman
foto: materiały promocyjne

Prawdziwy fanatyk komiksów lubi drążyć tematy związane z ulubionymi postaciami, o których przeciętny człowiek nawet by nie pomyślał. I nie chodzi tu o rozważania, czy Magneto może podnieść młot Thora lub szukanie odpowiedzi na pytanie - kto jest szybszy: Flash czy Superman. Raczej jeszcze bardziej pogłębione zagwozdki pokroju super-elastycznych spodni Hulka.  Jedno z takich pytań to: gdzie załatwia się Aquaman?

"Aquaman" - gdzie załatwia się heros?

Arthur Curry, lepiej znany jako Aquaman jest królem podmorskiego królestwa Atlantydy. Oznacza to, że zarówno on jak i jego podwładni spędzają 24 godziny na dobę pod powierzchnią wody. Pytanie o załatwianie potrzeb fizjologicznych nie jest więc wcale takie głupie. Okazuje się, że odwieczna zagadka została w końcu rozwiązana. Jason Momoa, który wcielił się w Aquamana w w filmach DC, postanowił odpowiedzieć na to pytanie w programie The Kelly Clarkson Show.

Specjalnymi gośćmi piosenkarki była dwójka dzieci, które są wielkimi fanami "Aquamana". Jedno z maluchów zapytało, gdzie Aquaman korzysta z łazienki. Momoa z uśmiechem na ustach wyznał prawdę - wszędzie!

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa miał problemy przy nagraniach do "Aquamana": ściskało mi męskie części ciała

W sumie takiej odpowiedzi można się było spodziewać. Oznacza to, że mieszkańcy Atlantydy nie potrzebują łazienek. Dobrze, że w stolicy podwodnego kraju nie ma specjalnej substancji obecnej w basenach, która po kontakcie z moczem zmienia kolor wody... Maja jednak wiele wspólnego z czarodziejami ze świata J.K. Rowling.

Harry Potter i Komnata Tajemnic
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Przeczytaj także J.K. Rowling zdradziła obrzydliwą ciekawostkę o czarodziejach. Mieszkańcy Hogwartu załatwiali się pod siebie

Zobacz też: Czy Aquaman zmienia się w Grubego Thora? Zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma koszulki zaniepokoiło fanów

Tagi: News Aquaman DC Comics Jason Momoa Komiks