Jason Momoa został zapytany, gdzie załatwia się Aquaman. Odpowiedź aktora jest rozbrajająca

14.11.2019 12:21
Jason Momoa został zapytany, gdzie załatwia się Aquaman. Odpowiedź aktora jest rozbrajająca Fot. materiały promocyjne

Jason Momoa, który wciela się w Aquamana, słynie nie tylko ze swojej muskulatury i wizerunku "na barbarzyńcę", ale również z poczucia humoru.

Prawdziwy fanatyk komiksów lubi drążyć tematy związane z ulubionymi postaciami, o których przeciętny człowiek nawet by nie pomyślał. I nie chodzi tu o rozważania, czy Magneto może podnieść młot Thora lub szukanie odpowiedzi na pytanie - kto jest szybszy: Flash czy Superman. Raczej jeszcze bardziej pogłębione zagwozdki pokroju super-elastycznych spodni Hulka.  Jedno z takich pytań to: gdzie załatwia się Aquaman?

"Aquaman" - gdzie załatwia się heros?

Arthur Curry, lepiej znany jako Aquaman jest królem podmorskiego królestwa Atlantydy. Oznacza to, że zarówno on jak i jego podwładni spędzają 24 godziny na dobę pod powierzchnią wody. Pytanie o załatwianie potrzeb fizjologicznych nie jest więc wcale takie głupie. Okazuje się, że odwieczna zagadka została w końcu rozwiązana. Jason Momoa, który wcielił się w Aquamana w w filmach DC, postanowił odpowiedzieć na to pytanie w programie The Kelly Clarkson Show.

Specjalnymi gośćmi piosenkarki była dwójka dzieci, które są wielkimi fanami "Aquamana". Jedno z maluchów zapytało, gdzie Aquaman korzysta z łazienki. Momoa z uśmiechem na ustach wyznał prawdę - wszędzie!

Przeczytaj także

W sumie takiej odpowiedzi można się było spodziewać. Oznacza to, że mieszkańcy Atlantydy nie potrzebują łazienek. Dobrze, że w stolicy podwodnego kraju nie ma specjalnej substancji obecnej w basenach, która po kontakcie z moczem zmienia kolor wody... Maja jednak wiele wspólnego z czarodziejami ze świata J.K. Rowling.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy Aquaman zmienia się w Grubego Thora? Zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma koszulki zaniepokoiło fanów

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.