17.04.2019 16:47

Jean Grey staje się Phoenix w ostatnim zwiastunie filmu "Dark Phoenix"

W sieci pojawił się ostatni zwiastun filmu "Dark Phoenix". Produkcja jest zwieńczeniem serii filmów opowiadających o drużynie X-Men. Jak prezentuje się trailer?

kadr z filmu Dark Phoenix
foto: kadr z filmu Dark Phoenix

Cały świat żyje nadchodzącym za kilka dni filmem "Avengers: Endgame", ale studio Fox nie przeraziło się Thanosa i postanowiło zaprezentować ostatni zwiastun filmu "Dark Phoenix"

Dark Phoenix
Dark Phoenix
Przeczytaj także Czy twórcy "Dark Phoenix" zadrwili sobie z MCU w nowym zwiastunie filmu o X-Men?

Co nowego pojawiło się w trailerze finału filmów o X-Men?

"Dark Phoenix" - zwiastun filmu o mutantach Marvela

Do tej pory pokazano już kilka zapowiedzi produkcji, w której twórcy ponowie wzięli na warsztat słynną komiksową sagę o potężnej kosmicznej istocie znanej jako Phoenix. W poprzednim zwiastunie zdradzono całkiem dużo szczegółów fabularnych. Tym razem zdecydowano się pokazać dokładnie przeistoczenie Jean Grey (Sophie Turner) w Dark Phoenix oraz jej niesamowite moce, potężniejsze od umiejętności samego Magneto (Michael Fassbender). Czy profesor Xavier (James McAvoy) będzie w stanie pomóc swojej uczennicy okiełznać potęgę? 

Zwiastun pokazuje powolną metamorfozę niewinnej Jean w kierunku ciemności. Pomaga jej w tym tajemnicza postać grana przez Jessicę Chastain

"Dark Phoenix" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpili Jennifer Lawrence, Nicholas HoultTye Sheridan, Alexandra ShippKodi Smit-McPhee i Evan Peters. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Simon Kinberg. "Dark Phoenix" trafi do polskich kin 7 czerwca 2019 roku. Będzie to ostatni film o X-Men wydany pod skrzydłami studia Fox. Na premierę czeka też spin-off historii o superbohaterskich homo superior zatytułowany "New Mutants"

>>Zobacz też: "The New Mutants": główne bohaterki będą lesbijkami?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny X-Men Marvel X-Men: Dark Phoenix