Jeff Bridges: "rak jest w remisji". Aktor zdradził też, że miał koronawirusa

14.09.2021 11:12
Jeff Bridges: "rak jest w remisji". Aktor zdradził też, że miał koronawirusa Fot. Invision/Invision/East News

Legendarny aktor kilka miesięcy temu poinformował, że ma raka. Na szczęście nowotwór jest w remisji, a Bridges czuje się lepiej. Nawet mimo zarażenia się koronawirusem.

Jeff Bridges opowiedział o swoim zdrowiu

Fani Jeffa Bridgesa na chwilę wstrzymali oddech. Aktor potwierdził w swoich mediach społecznościowych, że zdiagnozowano u niego raka, a konkretnie chłoniaka. Na szczęście Bridges niedawno potwierdził, że nowotwór jest obecnie w remisji. Gwiazdor podzielił się informacjami na temat swojego stanu zdrowia na swojej stronie internetowej.

Polecamy

Niestety nie wszystko jest takie kolorowe - w trakcie chemioterapii, Bridges zaraził się koronawirusem w swojej klinice. Na szczęście "jego nowotwór z obwodu 9 na 12 cali zmniejszył się do wielkości kamyczka". 

Tak jak wspomnieliśmy, Jeff Bridges zaraził się "w miejscu, gdzie ma chemię na swojego raka". Dodał też, że nie było łatwo:

COVID całkiem mocno mi skopał tyłek, ale jestem już podwójnie zaszczepiony i czuję się dużo lepiej. Słyszałem, że te szczepionki dobrze pomagają i mogę wam powiedzieć, że tak faktycznie jest.

Polecamy

Na koniec aktor pochwalił się, że jego córka Hayley niedawno wyszła za mąż. Bridges bardzo się cieszył, że mógł z nią świętować to piękne wydarzenie:

Nie tylko podprowadziłem ją przed ołtarz, ale też zatańczyłem z nią BEZ MASKI TLENOWEJ!

Cały update Jeffa Bridgesa przeczytacie poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.