Najlepsze filmy z Jennifer Aniston. "Szefowie wrogowie", "Millerowie" i inne

10.04.2019
Aktualizacja: 17.04.2019 12:51
Najlepsze filmy z Jennifer Aniston. "Szefowie wrogowie", "Millerowie" i inne Fot. : shutterstock.com

Jennifer Aniston to jedna z najbardziej rozchwytywanych osobowości w Hollywood. Postanowiliśmy stworzyć ranking najlepszych filmów, w których zagrała aktorka.

Jennifer Aniston to aktorka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Swoją karierę rozpoczęła rolą Rachel Green w serialu "Przyjaciele". Jenn początkowo miała grać Monicę Geller, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Serial okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest on bowiem popularny aż do teraz. Dzięki niemu każdy usłyszał o Jennifer Aniston, która obecnie jest uważana za jedną z najbardziej kasowych aktorek w Hollywood.

TOP 11: Najlepsze filmy z Jennifer Aniston

W naszym zestawieniu pojawiły się filmy, które uważamy za dobre. Większość z Was zapewne widziała część tych produkcji, a jeśli są wśród Was osoby, które nie kojarzą żadnego z filmów, polecamy jak najszybciej nadrobić zaległości.

Przeczytaj także

1. "Marley i ja" reż. D. Frankel (2008)

Jennifer i John to małżeństwo, które właśnie kupiło dom. Ona jest już gotowa na dziecko, ale on jeszcze nie. Kolega z pracy podsuwa Johnowi pomysł, żeby kupił swojej partnerce psa. Tak właśnie w życiu Groganów pojawia się Marley - zwariowany labrador.

2. "Dorwać byłą" reż. A. Tennat (2010)

Łowca nagród, Milo, dostaje zlecenie, które polega na tym, że musi doprowadzić swoją byłą żonę do aresztu. Mężczyzna ma dostać za to 5 tysięcy dolarów. Zadanie okazuje się trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

3. "Sztuka zrywania" reż. P. Reed (2006)

Gary i Brooke postanawiają się rozstać. Jednak żadne z nich nie chce opuścić mieszkania, w którym żyją od kilku lat. Każdemu z nich doradzają przyjaciele i w końcu mieszkanie zamienia się w pole bitwy, a niegdyś kochająca się para staje się śmiertelnymi wrogami.

4. "Kobiety pragną bardziej" reż. K. Kwapis (2009)

Tematem komedii romantycznej "Kobiety pragną bardziej" są trudności w porozumiewaniu się nie tylko w związku, ale w każdej relacji. Historie bohaterów przeplatają się ze sobą. Wszystko sprowadza się do skomplikowanych interpretacji zachowań innych.

5. "Z ust do ust" reż. R. Reiner (2005)

Młoda kobieta przyjeżdża do miasta, w którym się wychowywała. W końcu odkrywa, że historia jej rodziny była inspiracją dla Chrisa Webbera do napisania powieści na podstawie której powstał film "Absolwent".

6. "Bruce Wszechmogący" reż. T. Shadyack (2003)

Bruce jest reporterem lokalnej telewizji. Mężczyzna ma kochającą dziewczynę, ale uważa, że los nie potraktował go sprawiedliwie. Po pewnym nieudanym reportażu zaczyna wątpić w Boga. Zarzuca Mu, że zniszczył jego życie i nie potrafi zarządzać wszechświatem.

7. "Nadchodzi Polly" reż. J. Hamburg (2004)

Reuben wiedzie spokojne i poukładane życie. Pewnego dnia spotyka na ulicy Polly, koleżankę z dzieciństwa, która wywraca jego życie do góry nogami. Od tej pory nic nie będzie takie jak przedtem.

8. "Cake" reż. D. Barnz (2014)

Claire Simons uczęszcza na spotkania grupy wsparcia, których dotyka chroniczny ból. Jedna z jej członkiń popełnia samobójstwo, a główna bohaterka zaczęła interesować się jej przypadkiem. W końcu kobieta nawiązuje bliską relację z mężem nieboszczki.

9. "Szefowie wrogowie" reż. S. Gordon (2011)

Każdy z trójki przyjaciół ma szefa, którego szczerze nienawidzi. Mężczyźni postanawiają wyeliminować kierowników i uczynić pracę przyjemniejszą. W końcu udają się do baru, gdzie zatrudniają płatnego mordercę.

10. "Tak to się teraz robi" reż. J. Gordon, W. Speck (2010)

Singielka Kassie decyduje się na zapłodnienie in vitro. Jednak nie wie, że przeszkadza to jej przyjacielowi. Wally'emu, który jest zakochany w kobiecie. W trakcie imprezy następuje nieoczekiwana podmiana nasienia. Wszystko wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje syna przyjaciółki.

11. "Przyjaciele z kasą" reż. N. Holofcener (2006)

Opowieść o przyjaciółkach "na śmierć i życie", które przyzwyczaiły się do markowych ciuchów, charytatywnych przyjęć, opieki nad dziećmi, mężami i domem. Jednak okazuje się, że wszystko może się rozpaść w mgnieniu oka.

Jennifer Aniston jest komediową aktorką, ale świetnie wypada również w dramatach. Potwierdza to rola Claire w filmie "Cake". Które filmy z Jennifer Aniston uważacie za najlepsze? Który film dopisalibyście do tej listy?

Zobacz także: >>TOP 15 - Najlepsze filmy psychologiczne<<

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.