Jennifer Hudson błyszczy jako Aretha Franklin w filmie "Respect". Zobaczcie zwiastun

29.06.2020 09:46
Jennifer Hudson błyszczy jako Aretha Franklin w filmie "Respect". Zobaczcie zwiastun Fot. materiały prasowe/MGM

W trakcie BET Awards 2020 zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Respect", który jest biografią legendarnej Królowej Soulu Arethy Franklin. Zobaczcie świetne wideo.

Zwiastun zaczyna się od fragmentu, w którym Hudson śpiewa utwór "Respect" (oczywiście to on zainspirował film), a za nią na scenie stoją ogromne świecące się litery, tworzące dokładnie to słowo. Zaraz potem przechodzimy natomiast do ujęć z czasów, gdy Franklin nie była jeszcze popularną wokalistką. 

Jennifer Hudson jako Aretha Franklin w filmie Respect

"Respect" opowiada o życiu Arethy Franklin i przedstawi nam jej drogę do stania się legendą - od początków śpiewania w kościele swojego ojca, aż do stania na estradzie. Film wyreżyserował Liesi Tommy, a oprócz Hudson w filmie pojawią się m.in.: Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Queen Latifah, Mary J. Blige, Marc Maron, Tate Donovan, Tituss Burgess and newcomer Sky Dakota Turner.

Przeczytaj także

Franklin zmarła w wieku 76 lat w 2018 roku. Do tego czasu była aktywną członkini produkcji "Respect" i nadzorowała powstawanie filmu. Artystka doczekała się 18 nagród Grammy, będąc nominowana 44 razy. Zobaczcie zwiastun biografii legendarnej wokalistki:

Film początkowo miał się pojawić w kinach w sierpniu, ale pandemia koronawirusa skutecznie w tym przeszkodziła. Na razie datę premiery w USA wyznaczono na dzień Bożego Narodzenia, a reszta świata ma zobaczyć "Respect" 15 stycznia 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.