21.09.2016 10:57

Jennifer Lawrence i Chris Pratt romansują w kosmosie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Pasażerowie”. Zobaczcie jak zapowiada się ta nietypowa opowieść science fiction.

Jennifer Lawrence i Chris Pratt romansują w kosmosie
foto: kadr z wideo

„Pasażerowie” to najnowsza produkcja Mortena Tylduma, którego znamy już z reżyserii takich filmów jak „Gra tajemnic” czy „Łowcy głów”. Tym razem Norweg opowie nam historię miłosną w kosmosie. Główny bohater, grany przez Chrisa Pratta Jim Preston, to mechanik, który został wysłany na planetę w innej galaktyce. Choć jego podróż miała trwać 120 lat, obudził się o 100 lat za wcześnie...

Co można robić samemu przez tyle czasu w kosmosie? Zabawy z robotami i androidami zapewne szybko by mu zbrzydły - na szczęście na pokładzie statku ma również zahibernowaną piękną dziennikarkę, Aurorę (w tej roli Jennifer Lawrence). Postanawia więc przebudzić i ją, a jak nietrudno się domyślić, wkrótce się w niej zakochuje...

Jak to wszystko będzie wyglądało na wielkim ekranie możemy przekonać się już dziś za sprawą efektownego zwiastuna:

Jak widać akcji również nie powinno brakować, można też liczyć na sceny miłosne - Jennifer Lawrence już w listopadzie 2015 roku ujawniała, jak się do nich przygotowywała. Było to dla niej wyjątkowo stresujące przeżycie nie tylko ze względu na to, że była to pierwsza tego typu sytuacja w jej karierze, lecz także z uwagi na żonę Chrisa Pratta.

Wcześniej do roli Aurory były brane pod uwagę Emily Blunt, Reese Witherspoon i Rachel McAdams. Z kolei Jima Prestona miał zagrać... Keanu Reeves. Za scenariusz odpowiada Jon Spaihts, który współtworzył wcześniej „Prometeusza”. „Pasażerowie” wejdą na ekrany kin 21 grudnia 2016 roku - w Polsce 4 dni później.

Wybierzecie się do kina?

Jakub Gańko
Tagi: Zwiastuny Jennifer Lawrence Chris Pratt