01.09.2019 09:24

Jennifer Lopez tańczy na rurze we fragmencie filmu "Hustlers"

W sieci zaprezentowano fragment nadchodzącego filmu "Hustlers". Produkcja oparta na faktach opowie o sprytnych striptizerkach, okradających nieuczciwych bogaczy. 

Hustlers
foto: kadr z filmu Hustlers

Już niedługo do kin na całym świecie trafi komediodramat opowiadający o striptizerkach, które postanowiły okraść nieuczciwych biznesmenów z Wall Street. W "Hustlers" wystąpi wiele gwiazd, między innymi Cardi B i Jennifer Lopez. W sieci pojawił się fragment filmu, w którym JLo prezentuje jak radzi sobie w dziedzinie sportu znanego jako pole dance. 

"Hustlers" - Jennifer Lopez tańczy na rurze

W 2016 roku światło dzienne ujrzał artykuł, opisujący praktyki, których dopuściły się byłe pracownice klubu ze striptizem The Score. Grupa kobiet "okradała" bogatych klientów w taki sposób, że bogacąc się ich kosztem, wychodziły na jaw przekręty, których się dopuszczali. Z tego powodu striptizerki zostały nazwane współczesnymi wersjami Robin Hooda, a cała historia okazała się idealnym materiałem na film. 

Jennifer Lopez i Cardi B
Jennifer Lopez i Cardi B
Przeczytaj także Cardi B, Jennifer Lopez i gwiazda "Riverdale" wystąpią w thrillerze o striptizerkach z Wall Street

W związku ze zbliżającą się premierą "Hustlers" w sieci pojawiła się jedna ze scen filmu, w której Ramona (Jennifer Lopez) uczy Destiny (Constance Wu) podstawowych figur używanych podczas pole dance. Główna bohaterka nie wierzy w swoje możliwości, ale starsza koleżanka przekonuje ją, że da radę. 

Lopez wcieli się w przywódczynię grupy, która postanowi wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Jej koleżanki po fachu postanowią własnoręcznie wziąć od życia to, co odebrał im niesprawiedliwy los. 

Cardi B w filmie Hustlers
Cardi B w filmie Hustlers
Przeczytaj także Cardi B i Jennifer Lopez jako striptizerki obnażające przekręty z Wall Street. Zobaczcie zwiastun filmu "Hustlers"

"Hustlers" - kiedy premiera?

Oprócz Lopez i Wu w filmie wystąpiły Keke Palmer ("Stacja Berlin"), Lili Reinhart ("Riverdale"), piosenkarki Lizzo i Cardi B, a także Mercedes Ruehl ("Fisher King"), Julia Stiles (seria o Bournie), Trace Lysette ("Transparent"), Mette Towley ("Koty") oraz Madeline Brewer ("Opowieść podręcznej"). Reżyserką i scenarzystką "Hustlers" jest Lorene Scafaria. Światowa premiera filmu odbędzie się 7 września 2019 roku podczas Toronto International Film Festival. Produkcja trafi do polskich kin 11 października 2019 roku.

Corey Taylor tańczy na rurze w klubie Steel Panther
Corey Taylor tańczy na rurze w klubie Steel Panther
Przeczytaj także Corey Taylor tańczy na rurze w klubie Steel Panther

Zobacz też: 10 najlepszych scen striptizu w historii kina 

Tagi: News