Jeremy Renner wystąpi w filmie „Spawn”? W kogo się wcieli?

Sergiusz Kurczuk
04.07.2018 11:53
Jeremy Renner wystąpi w filmie „Spawn”? W kogo się wcieli? Fot. kadr z filmu Spawn, Hahn Lionel/ABACA/East News

Aktor znany z roli Hawkeye'a prawdopodobnie wystąpi w nadchodzącym filmie o antybohaterze znanym jako Spawn. Kogo zagra gwiazdor „Avengers”?

Jeremy Renner zyskał sławę w 2012 roku filmem „Dziedzictwo Bourne'a” i 1. częścią „Avengers”. To właśnie produkcja Marvel Studios sprawiła, że został gwiazdą Hollywood. Aktor od kilku lat wciela się w postać Hawkeye'a - utalentowanego łucznika, walczącego ze złem. Fani posmutnieli, że w „Avengers: Infinity War” zabrakło tego herosa, ale w 4. części na pewno się pojawi. Całkiem możliwe, że niedługo zobaczymy Rennera w kolejnej adaptacji słynnego komiksu. Tym razem chodzi jednak o „Spawna”. Aktor ma wystąpić w produkcji na postawie serii Todda McFarlane'a jako pomocnik głównego bohatera. 

Jeremy Renner jako Twitch?

Na razie potwierdzono, że jako Spawna zobaczymy Jamiego Foxxa. Portal CBR.com podaje jednak, że twórcy prowadzą rozmowy z Rennerem do roli Twitcha. W komiksach Twitch Williams był partnerem Sama Burke'a. Postacie były policjantami z nowojorskiego wydziału zabójstw. Sam należ do tych gliniarzy, którzy najpierw działają, a potem myślą. Twitch z kolei kieruje się przede wszystkim rozumem i inteligencją. Komiksowe postacie stały się na tyle popularne, że wkrótce dostały własną serię komiksową. 

17 Fot. foto: okładka Case Files: Sam and Twitch #17

Nic dziwnego, że bohater pojawi się w filmie. Według doniesień filmowy Twitch będzie pomagał Spawnowi w rozwiązaniu zagadki śmierci jego córki. Według słów twórcy postaci, odpowiedzialnego również za powstającą produkcję filmową, główny bohater ma być niemy. Całkiem możliwe, że dialogi spadną więc na barki Rennera. Na razie nie potwierdzono czy Sam wystąpi w filmie i kto się w niego wcieli. 

Do tej pory powstał film z 1997 roku, który nie cieszył się zbyt dużą popularnością wśród fanów Spawna oraz lepiej odebrany przez miłośników tej postaci serial animowany HBO z końca lat 90. XX wieku. McFarlane tym razem chce zrobić adaptację, która ma zachować klimat papierowego oryginału.  

„Spawn” ma mieć premierę w roku 2019, ale dalsze szczegóły nie są na razie znane. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.