Jeremy Renner złamał obie ręce

Kamil Dachnij
10.07.2017 12:04
Jeremy Renner złamał obie ręce Fot. kadr z filmu

Aktor, który w uniwersum Marvela wciela się w postać Hawkeye’a nabawił się przykrej kontuzji na planie filmowym. 

Kręcenie filmów akcji z wieloma scenami kaskaderskimi może dać każdemu w kość. Jednak Jeremy Renner przekonał się o tym nie na planie „Avengers: Infinity War”, a podczas pracy przy komedii „Tag”. Podczas konferencji prasowej na festiwalu filmowym w Karlowych Warach aktor wyznał, że złamał łokieć oraz nadgarstek. O odpoczynku nie ma jednak mowy, bowiem wzywają kolejne obowiązkowi zawodowe.

Renner nie zdradził w jaki sposób doszło do incydentu, ale patrząc na jego wypowiedzi nie wygląda na osobę, która jakoś przesadnie przejmuje się chwilowym problemem:

Wykonuję pracę, która nie wymaga dużej ilości wyczynów kaskaderskich: Nie jest to film akcji, a komedia – po prostu znajduje się w niej kilka popisów kaskaderskich. Dlatego nie muszę bić się z ludźmi albo robić czegoś szalonego. To naprawdę nie wpłynie na moją pracę. Ma to jedynie wpływ na to jak się rano ubieram. Nie mogę zawiązać butów, ale poza tym zaczynam się do tego przyzwyczajać.

Początkowo media pisały, że Renner nabawił się kontuzji podczas kręcenia nowych „Avengeresów”, co dla złośliwych byłoby kolejnym dowodem na to, że produkcje Disney przynoszą dużego pecha aktorom. W 2014 roku Harrison Ford złamał nogę tuż przed końcem zdjęć do „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy”. Ciężkie metalowe drzwi uderzyły w kończynę odtwórcy roli Hana Solo tak mocno, że konieczna była operacja. Podczas próby podniesienia drzwi, reżyser filmu J.J. Abrams, sam uszkodził sobie plecy, co skończyło się noszeniem gorsetu ortopedycznego.

Zanim zobaczymy Jeremy’ego Rennera jako Hawkeye w „Avengers: Infinity War” (premiera 26.04.2018 roku), w sierpniu 2017 roku do kin trafi thriller „Wind River” Taylora Sheridana, gdzie występuje także Elizabeth Olsen, czyli odtwórczyni Scarlet Witch w uniwersum Marvela. Film przedstawi historię specjalisty od tropienia dzikiej zwierzyny, który zostaje wezwany na pomoc w prowadzonym przez FBI śledztwie w sprawie brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest nastoletnia dziewczyna znaleziona przez myśliwych na mroźnym odludziu gdzieś w głębi lasu. Okoliczne tereny zamieszkane są przez małą, zamkniętą społeczność, która nie ułatwia dochodzenia. Na domiar złego nadchodzi burza śnieżna, która wkrótce zatrze wszystkie ślady. Tropiciel musi więc działać szybko, podejmując ryzyko z jakim dotąd nie miał do czynienia. Tajemnica jaką odkryje, może być ostatnią w jego życiu. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.