Jesteś fanem „Halloween”? Możesz wystąpić w dokumencie z okazji 40-lecia horroru

Sergiusz Kurczuk
06.03.2018 10:12
Jesteś fanem „Halloween”? Możesz wystąpić w dokumencie z okazji 40-lecia horroru Fot. kadr z filmu "Halloween"

Z okazji okrągłej rocznicy premiery horroru „Halloween”, powstaje film dokumentalny „40 Years of Fear”. Każdy fan Michaela Myersa może wystąpić w produkcji. Co trzeba zrobić?

Trudno w to uwierzyć, ale jeden z najsłynniejszych slasherów w historii kina w roku 2018 skończy 40 lat. Film Johna Carpentera wciąż cieszy się dużym uznaniem fanów. Chociaż powstało 10 kolejnych produkcji (w tym remake Roba Zombie i jego kontynuacja), żadnej z następnych części nie udało się powtórzyć sukcesu Carpentera. Seria jest cały czas popularna a zamaskowany morderca uzbrojony w ostry nóż wiecznie żywy. Z okazji zbliżającej się rocznicy premiery „Halloween”, powstaje film dokumentalny zatytułowany „40 Years of Fear”. Okazuje się, że fani z całego świata mają okazję wystąpić w zbliżającym się dokumencie. 

„40 Years of Fear” - jak wystąpić w filmie?

Dokument zostanie poświęcony spuściźnie pozostawionej przez oryginalne „Halloween”, która przeszła na kolejne pokolenia fanów horrorów. W produkcji Dark Universe zobaczymy wywiady z wieloma autorytetami kina grozy. Wystąpią między innymi George Cameron Romero, Jessica Cameron oraz Harrison Smith. To jednak nie wszystkie osoby, które pojawią się w „40 Years of Fear”. Twórcy przewidują również udział wiernych fanów, którzy mogą podzielić się swoim zdaniem na temat dzieła Carpentera. Podobna akcja była przeprowadzana przy okazji dokumentu na temat fanów Freddy'ego Kruegera. Na stronie Dark Universe znalazł się apel do miłośników Michaela Myersa, chcących dołączyć do osób występujących w dokumencie.

Jeśli chcecie być zaangażowani, możecie podzielić się wideo za pośrednictwem YouTube, Twittera albo Facebooka. Użyjcie hasztagu#DARKUNIVERSEH40 w postach, podczas zgłaszania nam swoich filmów. Możecie również wysłać swoje załczniki lub linki do wideo na poniższy adres e-mail: thewhitewolf@du-hd.com. Wystarczy, że prześlecie nagranie siebie, mówiących o serii „Halloween”. Ogólnie dobrze się przy tym bawcie.

40 Years of Fear Fot. foto: materiał promocyjny

Twórcy „40 Years of Fear” planują wyrobić się z premierą filmu na jesień 2018 roku, by zdążyć przed datą urodzin „Halloween”, które oczywiście wypadają na przełomie października i listopada. To nie jedyna forma uczczenia pamięci filmu Carpentera. W podobnym terminie ma się ukazać kolejna część serii, w którą zaangażowana jest sama Jamie Lee Curtis. Aktorka była gwiazdą oryginału i po latach ponownie wcieli się w Laurie Strode. Nowy rozdział w historii Myersa ma się odnosić bezpośrednio do pierwszego filmu i w pewien sposób zignorować części, które ukazały się po roku 1978. Reżyserem filmu został Marcus Dunstan, który dostał pełną akceptację Carpentera

Zgłosicie się do filmu „40 Years of Fear”?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.