Joaquin Phoenix na nowej porcji zakulisowych zdjęć z "Jokera" [FOTO]

27.04.2020 12:15
Joaquin Phoenix na nowej porcji zakulisowych zdjęć z "Jokera" [FOTO] Fot. Niko Tavernise/Collection Christophel/East News

Todd Phillips opublikował w sieci nowe zdjęcia z planu "Jokera". 

Choć od premiery "Jokera" minęło już wiele miesięcy, film wciąż budzi silne emocje i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dostrzegł to reżyser, Todd Phillips, który co jakiś czas dostarcza fanom rozmaitych "smaczków" związanych z produkcją. Teraz opublikował kilka nowych zdjęć z planu.

"Joker" - Joaquin Phoenix na nowych zdjęciach z planu

Na zdjęciach widzimy Joaquina Phoenixa zarówno przed, jak i po przemianie w tytułowego Jokera. Phillips podzielił się też kilkoma ujęciami scenografii. Wybrał "losowe zdjęcia", bo jak stwierdził w opisie "ludzie je lubią".

Przeczytaj także

"Joker" wszedł na ekrany kin 4 października 2019 roku i wywołał istną burzę. Za swój występ Phoenix nagrodzony został Oscarem (i wszelkimi możliwymi nagrodami), a sam film, przy budżecie 55 milionów, zarobił łącznie 1,074 miliarda dolarów, co zapewniło mu 4. miejsce na liście najbardziej dochodowych filmów 2019 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.