Joaquin Phoenix wyszedł w trakcie wywiadu. Co zdenerwowało aktora?

21.09.2019 10:07
Joaquin Phoenix wyszedł w trakcie wywiadu. Co zdenerwowało aktora? Fot. . shutterstock.com

Joaquin Phoenix udziela masę wywiadów w związku z nadchodzącą premierą filmu "Joker". W trakcie jednej z rozmów z dziennikarzem aktor po prostu wyszedł. Co go rozzłościło? 

Fala pozytywnej krytyki spływa na Joaquina Phoenixa za tytułową rolę w "Jokerze". Mówi się również o tym, że aktor ma szansę na Nagrodę Akademii Filmowej. Joaquin obecnie promuje film i udziela wielu wywiadów. Dziennikarze pytają go o masę różnych rzeczy, ale jeden z nich musiał przekroczyć pewną granicę. Aktor znalazł się w niezręcznej sytuacji i postanowił wyjść w trakcie rozmowy. Co zezłościło Joaquina Phoenixa? 

Joaquin Phoenix wyszedł w trakcie wywiadu. Co zdenerwowało aktora? 

W trakcie wywiadu dziennikarz zapytał aktora, czy uważa, że film może zainspirować taką osobę, którą przedstawia film, do zrobienia czegoś, co mogłoby być tragiczne w skutkach. To pytanie skłoniło Joaquina jedynie do wymamrotana: 

Co? Dlaczego Ty... Nie... Nie...

Przeczytaj także

Po wypowiedzeniu zaledwie tych kilku słów, aktor postanowił wyjść. Jednak Phoenix wrócił po godzinie, żeby dokończyć rozmowę po tym, jak dziennikarz dogadał się z wytwórnią Warner Bros. Joaquin przyznał, że nie był przygotowany na takie pytanie i zapytał swojego rozmówcę, jak według niego brzmiałaby inteligentna odpowiedź. Premiera filmu "Joker" odbędzie się już niebawem. Film ujrzy światło dzienne 4 października 2019 roku. 

Zobacz także: Do sieci wyciekła krwawa scena z "Jokera". Zobaczcie wideo zanim je usuną

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.