21.09.2019 10:07

Joaquin Phoenix wyszedł w trakcie wywiadu. Co zdenerwowało aktora?

Joaquin Phoenix udziela masę wywiadów w związku z nadchodzącą premierą filmu "Joker". W trakcie jednej z rozmów z dziennikarzem aktor po prostu wyszedł. Co go rozzłościło? 

Joaquin Phoenix
fot. shutterstock.com

Fala pozytywnej krytyki spływa na Joaquina Phoenixa za tytułową rolę w "Jokerze". Mówi się również o tym, że aktor ma szansę na Nagrodę Akademii Filmowej. Joaquin obecnie promuje film i udziela wielu wywiadów. Dziennikarze pytają go o masę różnych rzeczy, ale jeden z nich musiał przekroczyć pewną granicę. Aktor znalazł się w niezręcznej sytuacji i postanowił wyjść w trakcie rozmowy. Co zezłościło Joaquina Phoenixa? 

Joaquin Phoenix wyszedł w trakcie wywiadu. Co zdenerwowało aktora? 

W trakcie wywiadu dziennikarz zapytał aktora, czy uważa, że film może zainspirować taką osobę, którą przedstawia film, do zrobienia czegoś, co mogłoby być tragiczne w skutkach. To pytanie skłoniło Joaquina jedynie do wymamrotana: 

"

Co? Dlaczego Ty... Nie... Nie... "

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix
Przeczytaj także Joaquin Phoenix w emocjonalnej wypowiedzi o zmarłym bracie na Festiwalu w Toronto

Po wypowiedzeniu zaledwie tych kilku słów, aktor postanowił wyjść. Jednak Phoenix wrócił po godzinie, żeby dokończyć rozmowę po tym, jak dziennikarz dogadał się z wytwórnią Warner Bros. Joaquin przyznał, że nie był przygotowany na takie pytanie i zapytał swojego rozmówcę, jak według niego brzmiałaby inteligentna odpowiedź. Premiera filmu "Joker" odbędzie się już niebawem. Film ujrzy światło dzienne 4 października 2019 roku. 

Zobacz także: Do sieci wyciekła krwawa scena z "Jokera". Zobaczcie wideo zanim je usuną

Tagi: Joker Joaquin Phoenix