Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? Pojawiły się ciekawe doniesienia

11.03.2020 13:43
Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? Pojawiły się ciekawe doniesienia Fot. materiały prasowe Warner Bros.

Jak podają zagraniczne media, studio Warner Bros. znalazło pierwszych członków obsady spin-offu "Mad Max: Na drodze gniewu". W rolach głównych Jodie Comer i gwiazdor "Gry o tron".

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, studio Warner Bros.George Miller są na etapie kompletowania obsady spin-offu "Mad Max: Na drodze gniewu", który miałby być prequelem produkcji z 2015 roku. Podobno znaleziono już kandydatów do dwóch głównych ról. Kim jest rzekoma następczyni Charlize Theron w roli Furiosy?

Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? 

Zgodnie z pogłoskami, w roli młodszej wersji Furiosy mamy zobaczyć Jodie Comer. Aktorka znana jest przede wszystkim z seriali "Obsesja Eve" i "Biała księżniczka", gdzie wcieliła się w główną bohaterkę. 

Głównym bohaterem męskim ma być Dementus - mężczyzna z twarzą anioła, która uległa niestety zdeformowaniu za sprawą głębokiej rany zszytej chromowymi zszywkami. W tej roli mielibyśmy zobaczyć Richarda Maddena - lepiej znanego jako Robb Stark z serialu "Gra o tron", który pojawi się również w tegorocznym "Eternals" od Marvel Studios.

Przeczytaj także

Wśród potencjalnych członków obsady znalazł się również Yahya Abdul-Mateen II, znany z serialu "Watchmen" i "Aquamana". Nie wiemy jednak, w jakiej roli miałby wystąpić. Szczegóły odnośnie filmu również nie są znane. Wiemy jedynie, że akcja ma się rozgrywać przed wydarzeniami przedstawionymi w "Mad Max: Na drodze gniewu". Wiemy też, że w planach są dwa sequele produkcji z 2015 roku, gdzie w rolach głównych wystąpili Charlize Theron i Tom Hardy.

Zobacz też: Przecieki z "Kosmicznego meczu 2" potwierdzają największy crossover w historii? Jakie postacie wystąpią w filmie? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.