John Boyega i Robert De Niro zagrają w filmie Netfliksa. O czym opowie "The Formula"?

26.01.2021 10:34
John Boyega i Robert De Niro zagrają w filmie Netfliksa. O czym opowie "The Formula"? Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Legendarny aktor i młody gwiazdor połączą siły w filmie twórcy "Pierwszej Nocy Oczyszczenia". O czym opowie film "The Formula" z Boyegą i De Niro w rolach głównych?

Boyega i De Niro w nowym filmie Netfliksa

Gerard McMurray, który wyreżyserował m.in. "Otrzęsiny", czyli jeden z pierwszych oryginalnych filmów Netfliksa, powraca na łono platformy streamingowej. Reżyser zobowiązał się do nakręcenia filmu "The Formula" z Johnem Boyegą i Robertem De Niro w rolach głównych. McMurray będzie również scenarzystą i producentem filmu z ramienia swojej firmy Buppie Productions. De Niro również zajmie pozycję producenta.

Polecamy

Fabuła ma opowiadać o niezwykle utalentowanym kierowcy Formuły 1, który zostaje zmuszony do bycia szoferem gangsterów, by uratować swoją rodzinę. 

Boyega niedawno wystąpił w jednej części z antologii "Small Axe" autorstwa Steve'a McQueena (chodzi oczywiście o brytyjskiego filmowca, a nie amerykańskiego aktora) o tytule "Red, White and Blue". Oprócz tego widzieliśmy go w Epizodach VII-IX serii "Gwiezdne wojny", a niedługo pojawi się w filmie "They Cloned Tyrone" z Jamie'em Foxxem w roli głównej. 

De Niro powróci natomiast do współpracy z Netfliksem po filmie "Irlandczyk". Niedługo ma się natomiast pojawić na planie niezatytułowanego dotąd filmu Davida O. Russella z Christianem Bale'em i Margot Robbie. McMurray ma natomiast na koncie "Pierwszą Noc Oczyszczenia" oraz epizod nowej wersji "The Twilight Zone". Data premiery "The Formula" na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.