John Boyega strollował fanów "Gwiezdnych Wojen". W jaki sposób zażartował aktor?

18.12.2019 10:36
John Boyega strollował fanów "Gwiezdnych Wojen". W jaki sposób zażartował aktor? Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

John Boyega, który wciela się w Finna, postanowił zażartować sobie z wiernych fanów "Gwiezdnych Wojen".

Wygląda na to, że John Boyega postanowił pójść w ślady Marka Hamilla. Do tej pory odtwórca Luke'a Skywalkera słynął z żartowania z wiernych fanów "Gwiezdnych Wojen". Aktor wcielający się od "Przebudzenia Mocy" w Finna, zamieścił na swoim Instagramie zabawne wideo.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - John Boyega strollował fanów

IX epizod "Star Wars" od początku był owiany tajemnicą. Każda informacja dotycząca zakończenia trzeciej trylogii i zarazem całej sagi była na wagę złota. John Boyega postanowił wykorzystać ten fakt, żeby zadrwić sobie z miłośników historii o Jedi. Z tego powodu zamieścił na swoim Instagramie wideo, które na pierwszy rzut oka wygląda jak kultowe napisy początkowe "Gwiezdnych Wojen".

Po kilku sekundach charakterystyczna muzyka skomponowana przez Johna Williamsa zatrzymuje się i przechodzi w utwór "Vibez" rapera o pseudonimie DaBaby. Boyega tańczy do kawałka na tle lecących napisów. Co znajduje się na charakterystycznej planszy?

Trwa okres zamieszania. Siły Ruchu Opory są... Żartowaliśmy. To nie są prawdziwe napisy. To tylko przypadkowy tekst, który zmyśliliśmy. Robimy to, żeby stworzyć GORĄCY KONTENT i ten kontent jest GORĄCY. Jeśli chcecie przeczytać prawdziwe napisy, musicie poczekać kilka miesięcy. Serio. Będzie warto. OCZEKIWANIE. ZAUFAJ MI ZERO SPOILERÓW. Po prostu zróbcie do 20 grudnia. Aaa, jeśli już to czytacie, możecie mi pomóc coś rozstrzygnąć? Kto wygrałby w walce? Finn czy Poe. Wiem, że są przyjaciółmi, ale kto wygląda na silniejszego? Finn, prawda? 

Poe Dameron (Oscar Issac) i Finn od VII epizodu tworzą ciekawą parę. Boyega postanowił więc odnieść się do chemii pomiędzy bohaterami. Aktor jest jednym z największych entuzjastą nowej trylogii i od wielu tygodni aktywnie promuje "Skywalker. Odrodzenie" w mediach społecznościowych. Jak wyglądają prawdziwe napisy początkowe nowych "Gwiezdnych Wojen"? Przekonamy się już za kilka dni.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowiada J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpili Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Keri Russell, Matt Smith, Anthony Daniels, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant oraz pośmiertnie Carrie Fisher. Film trafi do kin 19 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", reż. J.J. Abrams [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.