John Krasinski oskarża Chrisa Evansa o kradzież głównej roli w filmie "Kapitan Ameryka"

21.10.2019 10:42
John Krasinski oskarża Chrisa Evansa o kradzież głównej roli w filmie "Kapitan Ameryka" Fot. . Rex Features/East News

Kariera Johna Krasinskiego rozpoczęła się od roli Jima w popularnym serialu "The Office". Okazuje się, że aktor mógł wcielić się w Kapitana Amerykę. 

"The Office", "Jack Ryan", "Witamy na Hawajach" czy "To Skomplikowane" to tylko niektóre tytuły, w których mogliśmy zobaczyć Johna Krasinskiego. Okazuje się, że aktor mógł również wcielić się w Kapitana Amerykę.

John Krasinski oskarża Chrisa Evansa o kradzież głównej roli w filmie "Kapitan Ameryka"

20 października 2019 roku Krasinski obchodził swoje urodziny. Z tej okazji John postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na organizację non-profit Family Reach, która zbiera fundusze dla rodzin, których członkowie chorują na raka. Aktor skorzystał z okazji i w poście, który opublikował na Twitterze, napisał: 

W porządku, siadam sobie po południu, a pociąg darowizn nabiera tempa! Hej, Chrisie Evansie, pamiętasz jak ukradłeś mi rolę Kapitana Ameryki? Czas chyba spłacić swój dług? 

Przeczytaj także

Chris Evans postanowił odpowiedzieć aktorowi i umieścił GIF-a z Johnem Krasinskim: 

John Krasinski ujawnił wcześniej, że informację o tym, że nie dostał roli, przekazał mu agent. Aktor w późniejszych wywiadach przyznał, że pamięta, że powiedział: "Spójrzcie tylko na niego. To właśnie Kapitan Ameryka". Najnowszy film, który wyreżyserował Krasinski, trafi do kin 20 marca 2020 roku. "Ciche miejsce 2" jest sequelem produkcji z 2018 roku. Dzieło opowie o pochodzeniu potworów, które dręczyły bohaterów w pierwszej części. 

Zobacz także: "Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.