John Krasinski odbył rozmowę z Marvelem. W którego herosa się wcieli?

14.04.2020 10:23
John Krasinski odbył rozmowę z Marvelem. W którego herosa się wcieli? Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Według najnowszych informacji John Krasinski spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios, by omówić bliżej nieokreślony film MCU. Czy to oznacza, że aktor dołączy do plejady gwiazd w kinowym uniwersum Domu Pomysłów?

Czyżby jedno z największych marzeń fanów Marvela ostatnich miesięcy miało się ziścić? Według nieoficjalnych doniesień John Krasinski rozmawiał z szefami MCU na temat jednego z nadchodzących filmów. Czy chodzi o nową wersję "Fantastycznej Czwórki"?

John Krasinski w MCU? Aktor spotkał się z szefami Marvela

Jak podaje portal Geeks WorldWide, aktor i reżyser odbył rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za filmy Marvela. Z powodu epidemii koronawirusa, spotkanie odbyło się za pomocą telekonferencji. Nie wiadomo, w jakim charakterze Krasinski może pojawić się w MCU. Istnieje szansa, że zagra w jednym z kolejnych filmów, ale również może zająć się jego reżyserią. Krasinski ma duże doświadczenie w obu tych dziedzinach. Według źródła rozmowa miała dotyczyć "wielu różnych przedsięwzięć".

Przeczytaj także

Gwiazdor "The Office" i reżyser "Cichego miejsca" w jednej osobie od dawna jest typowany przez fanów Marvela jako reżyser i jeden z członków obsady nowej wersji "Fantastycznej Czwórki". Czytelnicy komiksów i widzowie filmów MCU są zgodni, że Krasinski z powodzeniem mógłby się wcielić w Reeda Richardsa, czyli Mister Fantastica z Pierwszej Rodziny Marvela. W roli ukochanej superbohatera widzą natomiast żonę Krasinskiego - aktorkę Emily Blunt.

Przeczytaj także

Krasinski w lutym 2020 roku stwierdził, że z chęcią dołączyłby do filmowego uniwersum w roli naukowca o supermocach.

Myślę, że bycie częścią świata Marvela w taki czy inny sposób, byłoby wspaniałe, a fakt, że ludzie w ogóle biorą mnie pod uwagę do jednej z ról, jest niesamowite. Na razie nie prowadziłem żadnych rozmów w tej sprawie ani nie wiem nic na ten temat. Czekam, aż Kevin [Feige] ogłosi, co u licha się dalej wydarzy, tak samo, jak wy.

Wygląda na to, że Krasinski został właśnie wtajemniczony w plany studia. Niewykluczone, że nawet jeśli rozmowy nie dotyczyły, nowej "Fantastycznej Czwórki", filmowiec weźmie udział w innych przedsięwzięciach, na przykład nadchodzących serialach Marvela na platformę Disney+.

Zobacz: "Fantastyczna Czwórka" - gwiazdor "Star Trek: Dicovery" zagra Mr. Fantastica?

"Fantastyczna Czwórka" - kiedy premiera?

O tym, że Marvel pracuje nad nową "Fantastyczną Czwórką" wiadomo od lipca 2019 roku, kiedy ogłoszono plany na kolejne kilka lat. Pierwsza zapowiedź pojawiła się zresztą w filmie "Spider-Man: Far From Home". Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin. Wiadomo, że będzie jedną z produkcji Fazy Piątej. Plotkuje się jednak, że Sue Storm, czyli Invisible Woman, ma zadebiutować w trzeciej części przygód Ant-Mana. Faza Piąta obejmie filmy, które ukażą się w latach 2022-2025.

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.