27.08.2019 10:20

John Travolta pomylił drag queen z Taylor Swift podczas nagród MTV

Aktor już kilkukrotnie stał się ofiarą blamażu w internecie - John Travolta kilka lat temu nie potrafił wymówić nazwiska Idiny Menzel podczas Oscarów. Tym razem pomylił TayTay z... drag queen.

John Travolta
foto: Invision/Invision/East News

Ikona kina nie ma łatwego życia na rozdaniach nagród. John Travolta po raz kolejny pomylił laureatów i tym razem chciał oddać statuetkę w kategorii "Wideo roku" na MTV Video Music Awards jednemu z drag queen obecnym na scenie. Nagroda była przeznaczona dla Taylor Swift. 

John Travolta pomylił drag queen z Taylor Swift

Na Twitterze pojawiło się niezręczne wideo, ale widzimy na nim, że obydwaj panowie zareagowali śmiechem na drobną pomyłkę. Travolta niemalże próbował wcisnąć Jade'owi Jolie nagrodę do rąk, na co drag queen uśmiechnął się i go przytulił. Cóż, nie można do końca go winić - Jolie faktycznie trochę wygląda jak Taylor Swift:

"The Fanatic"
"The Fanatic"
Przeczytaj także Fred Durst z Limp Bizkit stworzył film "The Fanatic". John Travolta w zwiastunie jest nie do pozniania

TayTay wydała swój 7. solowy album "Lover" 23 sierpnia 2019 roku. Album spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, a produkcja zapewne trafi na szczyty list przebojów. John Travolta wystąpił zaś niedawno w filmie "The Fanatic", który wyreżyserował Fred Durst z Limp Bizkit. 

Tagi: News John Travolta