John Travolta wypowiedział się na temat "Once Upon a Time in Hollywood"

04.09.2019 11:41
John Travolta wypowiedział się na temat "Once Upon a Time in Hollywood" Fot. . shutterstock.com

John Travolta współpracował z Quentinem Tarantino przy filmie "Pulp Fiction", w którym wcielił się w Vincenta Vegę. Teraz aktor wypowiedział się o najnowszym obrazie reżysera.

"Once Upon a Time in Hollywood" to 9. film Quentina Tarantino. Produkcja przenosi widza do lat 60. XX wieku. W filmie wystąpili Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, a także polski aktor, Rafał Zawierucha. Produkcja miała swoją premierę 16 sierpnia 2019 roku. Film przyciągnął do kin tłumy widzów i jak dotąd zarobił ponad 125 milionów dolarów. Okazuje się, że wśród fanów najnowszego obrazu Tarantino znalazł się John Travolta.

John Travolta wypowiedział się na temat "Once Upon a Time in Hollywood"

Aktor udzielił wywiadu dla portalu Variety, w którym wypowiedział się na temat 9. filmu Quentina. Jak Travolta ocenia nowe dzieło reżysera?

Pokochałem to i powiem wam dlaczego... Uwielbiam filmy, które opowiadają o tym, co mogło się stać, a nie, które pokazują, co w rzeczywistości się wydarzyło. Zamiast mówić: "Pamiętasz ten horror, który miał miejsce?" film pokazuje historię, która mogłaby się wydarzyć. To samo było w "Bękartach wojny". Ten film pokazał, co powinniśmy zrobić z Hitlerem, a nie to, co się naprawdę wydarzyło.

Przeczytaj także

John Travolta przyznał również, że jest wielkim fanem Sharon Tate. Aktorka została zamordowana przez Rodzinę Mansona. W "Once Upon a Time in Hollywood" to właśnie Margot Robbie zagrała żonę Romana Polańskiego.

Zobacz także: Quentin Tarantino broni postaci Bruce'a Lee w "Once Upon a Time in Hollywood" 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.