John Wick nie oszczędza nikogo w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
20.12.2016 09:37
John Wick nie oszczędza nikogo w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Bohater ma nowego psa i nowe pokłady energii, aby dokopać złym gościom. Chwyćcie za broń i poczujcie zapach ciepłej lufy wraz z nowym zwiastunem „Johna Wicka 2”.

Obraz, w którym do roli płatnego zabójcy wykonującego taniec śmierci powraca Keanu Reeves, zadebiutuje na ekranach już 10 lutego 2017 roku. Reżyseruje ponownie Chad Stahelski, jednak już bez Davida Leitcha. Podczas New York Comic Con 2016 mogliśmy już zobaczyć 1. zwiastun, teraz na kilka miesięcy przed premierą, przyszła pora na kolejny trailer.

Fabuła jest tu zdawkowa, jak zresztą było w przypadku pierwszej części z 2014 roku. To nie ona jest najważniejsza. Stanowi zaledwie przyczynek do tego co najważniejsze w „Johnie Wicku 2” - do wypełnionego akcją baletu destrukcji skąpanego we krwi i od którego wonie zapachem prochu i ołowiu. John Wick jest zmuszony do wrócenia z emerytury. Bohater udaje się do Rzymu, gdzie stawi czoła najgroźniejszym zabójcom, którzy kroczą po ziemi.

Zobaczcie świeży zwiastun „Johna Wicka 2”:

Na ekran powrócą Ian McShane, John Leguizamo, Bridget Moynahan, Thomas Sadoski oraz Lance Reddick. Pojawi się również Laurence Fishburne, a także Common, Ruby Rose i Peter Stormare.

Oprócz nowego zwiastuna zaprezentowany został także kolejny plakat promujący film. Zawarte na nim hasło głosi: „Nigdy nie wbijaj diabłu noża w plecy”:

PHuAsOQZddWdyy_1_l Fot. foto: materiały prasowe

Keanu Reeves opowiedział o swojej ekscytacji związanej z „Johnem Wickiem 2”:

Zaczęliśmy zastanawiać się jaki jest kolejny rozdział tej historii. Jakie jest rozwinięcie tej opowieści? Postanowiliśmy otworzyć się na świat przestępczego podziemia. Świat zabójców ukryty za tym zwykłym. Sceny akcji poddaliśmy ewolucji. To dający mnóstwo frajdy projekt i świetna postać.

Pierwsza część „Johna Wicka” kosztowała 20 milionów dolarów i udało się jej zarobić ponad 4 razy tyle na całym świecie.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.