09.05.2017 09:57

Johnny Depp będzie pił, palił i zaliczał panienki

Już wiemy, co będzie robił Johnny Depp po „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara”. Będzie grał siebie w filmie „Richard Says Goodbye”. 

Johnny Depp będzie pił, palił i zaliczał panienki
Foto: Kadr z video

Jeszcze za wcześnie jest, aby ocenić stan zdrowia Johnny’ego Deppa. Za to na pewno możemy powiedzieć, że aktor niemal rozpaczliwie potrzebuje hitu, aby znowu stać się dochodową marką. W ostatnich latach jego głównym zajęciem było specjalizowanie się w dziwacznych kreacjach. Rzadziej widzieliśmy go w poważniejszych rolach, a jeśli takowe były (Pakt z diabłem), to aktor nie przypominał w nich bohatera z krwi i kości, lecz co najwyżej postać z kreskówki. Jednak zanosi się, że Depp będzie miał szansę wykazać się w subtelniejszym materiale. Przynajmniej przez kilkanaście minut.  

Jak donosi Variety, Johnny Depp oficjalnie ma zagrać w nadchodzącym filmie „Richard Says Goodbye”. Fabuła filmu ma opowiadać o profesorze z college’u, który postanawia żyć pełnią życia po tym, jak otrzymuje złe wieści od swojego lekarza. Z czym się będzie to wiązać? Z tym, co Depp robi najlepiej od dawna: piciem, paleniem, chodzeniem do łóżka z przypadkowymi kobietami, obrażaniem ludzi i wieloma innymi rzeczami.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Wayne Roberts. Projekt może być miłą odmianą dla aktora, który w ostatnich latach ukrywał się głównie pod toną makijażu i przywdziewał dziwaczne kostiumy. Hedonistyczna postawa głównego bohatera oznacza dla niego, że nie będzie musiał wykonać za wiele pracy, by wejść w swoją rolę. Nie jest to także żadna nowość – wiele dzisiejszych gwiazd stara się grać nie tylko w głośnych produkcjach, ale także w tych niezależnych.

Zanim jednak zobaczymy Deppa w prawdziwym wydaniu, to czeka nas spotkanie z Jackiem Sparrowem w 5. odsłonie „Piratów z Karaibów”, które odbędzie się 26 maja 2017 roku. Później zaś zobaczymy gwiazdę w filmie „Morderstwo w Orient Expressie”, który zawita do naszych kin 24 listopada 2017 roku. 

Myślicie, że Depp się odrodzi jako aktor?

Kamil Dachnij
Tagi: Johnny Depp News