Johnny Depp będzie pił, palił i zaliczał panienki

Kamil Dachnij
09.05.2017 09:57
Johnny Depp będzie pił, palił i zaliczał panienki Fot. Kadr z video

Już wiemy, co będzie robił Johnny Depp po „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara”. Będzie grał siebie w filmie „Richard Says Goodbye”. 

Jeszcze za wcześnie jest, aby ocenić stan zdrowia Johnny’ego Deppa. Za to na pewno możemy powiedzieć, że aktor niemal rozpaczliwie potrzebuje hitu, aby znowu stać się dochodową marką. W ostatnich latach jego głównym zajęciem było specjalizowanie się w dziwacznych kreacjach. Rzadziej widzieliśmy go w poważniejszych rolach, a jeśli takowe były (Pakt z diabłem), to aktor nie przypominał w nich bohatera z krwi i kości, lecz co najwyżej postać z kreskówki. Jednak zanosi się, że Depp będzie miał szansę wykazać się w subtelniejszym materiale. Przynajmniej przez kilkanaście minut.  

Jak donosi Variety, Johnny Depp oficjalnie ma zagrać w nadchodzącym filmie „Richard Says Goodbye”. Fabuła filmu ma opowiadać o profesorze z college’u, który postanawia żyć pełnią życia po tym, jak otrzymuje złe wieści od swojego lekarza. Z czym się będzie to wiązać? Z tym, co Depp robi najlepiej od dawna: piciem, paleniem, chodzeniem do łóżka z przypadkowymi kobietami, obrażaniem ludzi i wieloma innymi rzeczami.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Wayne Roberts. Projekt może być miłą odmianą dla aktora, który w ostatnich latach ukrywał się głównie pod toną makijażu i przywdziewał dziwaczne kostiumy. Hedonistyczna postawa głównego bohatera oznacza dla niego, że nie będzie musiał wykonać za wiele pracy, by wejść w swoją rolę. Nie jest to także żadna nowość – wiele dzisiejszych gwiazd stara się grać nie tylko w głośnych produkcjach, ale także w tych niezależnych.

Zanim jednak zobaczymy Deppa w prawdziwym wydaniu, to czeka nas spotkanie z Jackiem Sparrowem w 5. odsłonie „Piratów z Karaibów”, które odbędzie się 26 maja 2017 roku. Później zaś zobaczymy gwiazdę w filmie „Morderstwo w Orient Expressie”, który zawita do naszych kin 24 listopada 2017 roku. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.