Johnny Depp i Daisy Ridley na zdjęciach z „Morderstwa w Orient Expressie”

Robert Skowronski
04.05.2017 09:08
Johnny Depp i Daisy Ridley na zdjęciach z „Morderstwa w Orient Expressie” Fot. materiały prasowe / ew.com

Możemy już rzucić okiem na wygląd postaci w ekranizacji książki Agathy Christie, w której pojawi się szereg sław ekranu.

Kenneth Branagh zajmie się reżyserią, a także produkcją dzieła do spółki z Ridleyem Scottem i Simonem Kinbergiem. Scenariusz napisał Michael Green odpowiedzialny za tekst „Łowcy androidów 2”. James Prichard oraz Hilary Strong z Agatha Christie Ltd. zajmą się funkcją producentów wykonawczych. Obraz trafi do kin 22 listopada 2017 roku.

„Morderstwo w Orient Expressie” jest ekranizacją powieści detektywistycznej autorstwa Agathy Christie z 1934 roku. Będzie to jednocześnie remake filmu z 1974 roku, pod którym podpisał się Sidney Lumet. W tytułowym pociągu z Insambułu do Paryża dochodzi do morderstwa. Zostaje on unieruchomiony przez śnieżycę, a bohaterowie muszą odkryć kto zabił. Ten kto to zrobił wciąż jest wśród nich.

W nowej wersji reżyserowanej przez Branagha Johnny Depp wcieli się w Ratchetta, Michelle Pfeiffer zagra panią Hubbard, zaś Daisy Ridley sportretuje Mary Debenham. Na ekranie pojawi się także sam reżyser, który zagra Herculesa Poirot. W obsadzie zobaczymy także Judi Dench (księżniczka Dragomiroff), Penelope Cruz (Pilar Estravados), Josh Gad (Hector MacQueen), Willem Dafoe (Gerhard Hardman), Manuela Garcię-Rulfo (Biniamino Marquez), Lesliego Odoma Jr. (Doktor Arbuthnot), Lucy Boynton, Toma Batemana, Dereka Jacobiego i Michaela Penę.

Zobaczcie zdjęcia z „Morderstwa w Orient Expressie” opublikowane przez „Entertainment Weekly”:

O swoim nowym projekcie opowiedział Kenneth Branagh:

„Morderstwo w Orient Expressie” Agathy Christie jest tajemnicze, przekonujące i niepokojące. Jestem zaszczycony, że ta fantastyczna grupa aktorów przywoła wraz ze mną te mroczne materiały do życia dla nowych widzów.

Daisy Ridley zabawnie skomentowała wąsy Herculesa Poirot w wykonaniu Branagha:

Kiedy zobaczyłam je pierwszy raz pomyślałam sobie: O cholera. To jest historia większa niż życie, więc czemu by nie uczynić wąsów większymi?

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.