Johnny Depp jest opętany przez demony-piratów! Tak twierdzi znany pastor

04.05.2022 16:01
Johnny Depp jest opętany przez demony-piratów! Tak twierdzi znany pastor Fot. AP Photo/Disney, Peter Mountain/East News

Pastor Bob Larson jest znanym w niektórych kręgach hejterem muzyki metalowej, a także samozwańczym egzorcystą. Teraz duchowny zdiagnozował Johnny'ego Deppa.

Johnny Depp jest opętany przez demony-piratów?

O sprawie Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard napisano już mnóstwo rzeczy. Dowiedzieliśmy się o rozciętych palcach, odchodach w łóżku, suto zakrapianych imprezach z dużą ilością narkotyków, a teraz wygląda na to, że wszystkiemu winne mogą być demony-piraci, które opętały Johnny'ego Deppa.

Polecamy

Nie jest to nasza diagnoza - my nie mamy aż tak zaawansowanej wiedzy demonologicznej, by z czystym sercem powiedzieć, co dotknęło Deppa. Tym zajął się natomiast dość znany pastor Bob Larson, który niedawno podzielił się swoją teorią na Instagramie.

Pastor opowiedział o swoim odkryciu:

Są takie rzeczy jak demony-piraci. Nie widuje ich zbyt często w głównej części USA. Są jednak obecni w miastach przy wybrzeżu, czy podczas odprawiania mszy na Karaibach. Spotkałem ich w życiu naprawdę dużo i na szczęście udało mi się ich pozbywać.

Polecamy

Następnie stwierdził, że Johnny Depp mógł zostać opętany przez demony-piratów podczas grania Jacka Sparrowa:

Dlatego moim zdaniem w roli Jacka Sparrowa jest dużo prawdy. Dlatego się też zastanawiam, czy przypadkiem Depp nie został opętany przez pirata-demona podczas grania w tych filmach. 

Niesamowite wideo możecie obejrzeć poniżej:

Johnny Depp, ani jego demon na razie nie odnieśli się do przypuszczeń Boba Larsona.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.