Johnny Depp w „Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć 2”

Robert Skowronski
02.11.2016 08:03
Johnny Depp w „Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć 2” Fot. materiały prasowe + Dzik Pejnta

Po „Alicji w krainie czarów” Johnny Depp dołączył do obsady kolejnej serii filmów fantasy. Aktor pojawi się w uniwersum Harry'ego Pottera.

Cykl z Newtem Scamanderem granym przez Eddiego Redmayne'a, miał początkowo być trylogią. J.K. Rowling zdradziła jednak, że doczekamy się pięciu odsłon spin-offu filmów o Harrym Potterze. Premiera pierwszej części już 18 listopada 2016 roku. Sequel ma zaś wejść do kin w listopadzie 2018 roku. Reżyserem będzie David Yates, twórca czterech ostatnich filmowych odsłon Harry'ego Pottera, jak i pierwszej części „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć”. Scenariusz oczywiście napisze J.K. Rowling.

Poznaliśmy też już nazwisko aktora, który znajdzie się w obsadzie, a jest nim Johnny Depp. Nie zdradzono jednak jaka rola przypadła mu w udziale. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie poznamy już przy pierwszej odsłonie nowego cyklu. Tak, Johnny Depp pojawi się gościnnie u boku Eddiego Redmayne'a jeszcze w 2016 roku. Niektórzy twierdzą, że zagra on Gellerta Grindelwalda, przyjaciela Albusa Dumbledore'a, który został nam przedstawiony w książkach J.K. Rowling.

Skąd takie podejrzenia? Pewnym jest, że ta postać pojawi się w nadchodzącym filmie, jednak do tej pory nie zdradzono kto się w nią wcieli.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2” ma przenieść nas w mroczne czasy dla czarodziejskiego świata, gdzie Newt i inni bohaterowie będą musieli zdecydować komu dochowają lojalności. Scenariusz filmu jest już gotowy, a David Yates zdradził, że możemy spodziewać się pojawienia nowych postaci. Producentami dzieła będą raz jeszcze David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves oraz Lionel Wigram. Z kolei Neil Blair, Rick Senat i Danny Cohen będą pełnić obowiązki producentów wykonawczych z ramienia Warner Bros.

Nie wyjawiono czy aktorzy z pierwszej części obrazu, czyli Katherine Waterston, Ezra Miller, Alison Sudol, Dan Fogler, Jenn Murray, Colin Farrell, Carmen Ejogo, Jon Voight i Gemma Chan, pojawią się w kontynuacji.

Potwierdzono, że Johnny Depp zjawi się też w filmach „Morderstwo w Orient Expressie” oraz w „Niewidzialnym człowieku”. Aktor powróci także do swojej ikonicznej roli Jacka Sparrowa w kolejnej części „Piratów z Karaibów”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.