Johnny Depp wygrał sprawę sądową przeciwko Amber Heard

05.08.2021 10:20
Johnny Depp wygrał sprawę sądową przeciwko Amber Heard Fot. LLUIS GENE/AFP/East News

Johnny Depp i Amber Heard od kilku lat prowadzą między sobą wojnę w sądzie. Kilka miesięcy temu Depp przegrał rozprawę z dziennikiem Sun, który nazwał go "damskim bokserem". Teraz aktor dopiął swego i wygrał z Heard w sprawie niespełnienia poleceń sądowych.

Johnny Depp wygrał proces sądowy przeciwko Amber Heard

Sędzia z Nowego Jorku zgodził się z petycją Johnny'ego Deppa, który poprosił sąd o sprawdzenie, co Amber Heard zrobiła z 7 milionami dolarów otrzymanymi z tytułu sprawy rozwodowej. Aktorka miała przelać pieniądze na konta organizacji American Civil Liberties Union oraz szpitala Children’s Hospital Los Angeles. Sąd zobowiązał się do sprawdzenia, czy taka rzecz faktycznie miała miejsce.

Polecamy

Prawnik Deppa, Benjamin Chew powiedział w komentarzu dla USA Today, że "pan Depp jest bardzo szczęśliwy i wdzięczny za decyzję sądu". Pamiętajmy, że to zaledwie jedna z kilku batalii sądowy między byłym małżeństwem.

Kilka miesięcy temu Depp przegrał rozprawę z dziennikiem Sun, który nazwał go "damskim bokserem". Aktor kilkukrotnie odwoływał się od decyzji sądu, który za każdym razem stawał po stronie publikacji, przy okazji twierdząc, że "Depp faktycznie napadł na Heard, więc gazeta pisała prawdę".

Polecamy

W wyniku konfliktu prawnego Depp został wyrzucony z serii "Fantastyczne zwierzęta", gdzie wcielał się w Gellerta Grindelwalda. Aktor wydał oficjalne oświadczenie w swoich mediach społecznościowych, dziękując za wsparcie:

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy obdarzyli mnie wsparciem i lojalnością. Jestem poruszony waszymi wiadomościami, zwłaszcza w trakcie ostatnich kilku dni. Chcę was poinformować, że Warner Bros. poprosiło mnie, abym zrezygnował z roli Grindelwalda w "Fantastycznych zwierzętach", na co się zgodziłem. Ten chory wyrok sądu mnie nie zmieni. Chcę pokazać światu, że domniemania wobec mnie są fałszywe. Moje życie i kariera nie zostaną zdefiniowane przez ten krótki okres.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.