Johnny Depp zagra króla Ludwika XV. Kiedy zobaczymy nowy film z aktorem?

04.05.2022 12:29
Johnny Depp zagra króla Ludwika XV. Kiedy zobaczymy nowy film z aktorem? Fot. Pool AFP/Associated Press/East News

Johnny Depp od kilku tygodni nie schodzi z nagłówków ze względu na ciągnący się proces sądowy przeciwko Amber Heard. Aktor ma jednak w rękawie jeszcze kilka projektów filmowych.

Johnny Depp zagra króla Ludwika XV w nowym filmie

Jak podaje Deadline, Johnny Depp wraca do grania w filmach. Aktor ma się pojawić w produkcji "Jeanne Du Barry", dla którego to pierwszy projekt pełnometrażowy od ponad 3 lat. Film ma być sprzedawany na festiwalu w Cannes.

Polecamy

W nowym filmie aktor ma się wcielić w króla Ludwika XV. Produkcja ma opowiadać o życiu Jeanne Becu, kobiecie urodzonej w biedzie, która dostała się na dwór wspomnianego monarchy, a następnie stała się jego nałożnicą. W główną rolę ma się wcielić Maiwenn, która jest także reżyserką i scenarzystką produkcji. 

Louis Garrel, Pierre Richard oraz Noemie Lvovsky pojawią się w rolach drugoplanowych. Niestety na razie nie mamy zbyt dużo informacji na temat projektu.

Trzykrotnie nominowany do Oscara aktor nie miał przyjemności grać w filmie pełnometrażowym od czasów wydanego w 2019 roku filmu "Minamata".

Polecamy

Jak pewnie doskonale wiecie, Depp jest obecnie uwikłany w proces sądowy przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard. Stawką jest 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. Wszystko zaczęło się, gdy aktorka w 2018 roku napisała artykuł dla Washington Post, w którym opisywała życie w toksycznym związku, pełnym przemocy domowej, kłótni, wyzwisk i nadużyć.

Chociaż nazwisko Deppa nie pojawiło się w tekście ani razu, to nietrudno było się domyślić, o kim pisała.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.