26.08.2019 12:14

"Joker" doczekał się 6 nowych teaserów. Zdradzają datę premiery zwiastuna

Do premiery "Jokera" został jeszcze trochę ponad miesiąc i z tej okazji DC zaprezentowało nowe materiały promujące film o znanym złoczyńcy. Teasery zdradzają datę premiery nowego zwiastuna.

Joker
foto: CAP/FB/Capital Pictures/East News

W niedziele 25 sierpnia 2019 roku oficjalny profil filmu "Joker" na Instagramie udostępnił aż 6 nowych teaserów produkcji. Każdy z nich zawierał nowy ukryty przekaz, który po rozszyfrowaniu informował nas o dacie premiery 2. zwiastuna. Dowiedzieliśmy się, że 2. oficjalny trailer pojawi się w sieci już w środę 28 sierpnia.

Joker - nowe teasery filmu

Wspomniane teasery zawierają sporo fragmentów z pierwszego zwiastuna, ale także nowych materiałów z nadchodzącego filmu o superzłoczyńcy - wśród nich widzimy Arthura Flecka chowającego się w lodówce, czy tańczącego na schodach w przebraniu Jokera. Zobaczcie 6 nowych zapowiedzi filmu z Joaquinem Phoenixem w roli głównej:

Foto: IMP FEATURES/East News
Foto: IMP FEATURES/East News
Przeczytaj także Wyciekł scenariusz "Jokera" - szykuje się najbardziej kontrowersyjny film roku. Co zobaczymy na ekranie?
dżoker

W filmie główną rolę zagra Joaquin Phoenix, który wcieli się w Arthura Flecka. Niespełniony komik powoli zaczyna tracić rozum, co zmienia go w legendarnego złoczyńcę. W filmie pojawią się również Robert De Niro, Zazie Beetz, Marc Maron oraz Bryan Tyree Henry. Film zadebiutuje w kinach już 4 października 2019 roku.

Tagi: News Joker Joaquin Phoenix