"Joker" - scena tańca na schodach jako reklama środka na potencję

04.11.2019 13:56
"Joker" - scena tańca na schodach jako reklama środka na potencję Fot. kadr z filmu Joker

Film "Joker" stał się prawdziwym popkulturowym fenomenem. Nic dziwnego, że doczekał się wielu przeróbek. Jedna z nich to reklama środka na problemy ze wzwodem.

Od początku października 2019 świat popkultury podbił jeden temat - "Joker". Nie trzeba było długo czekać, żeby internetowi twórcy wzięli się za dzieło Todda Phillipsa i osadzili jego fragmenty w zupełnie nowych, często zabawnych kontekstach. Podobnie jest tym razem. Ktoś postanowił sparodiować jedną z najważniejszych scen "Jokera" i zmienić ją w reklamę środka dla osób, które mają problemy ze wzwodem. 

"Joker" jako reklama środka na potencję

Historia Jokera opowiedziana z ciekawego punktu widzenia zyskała ogromną popularność nie tylko z powodu genialnej gry aktorskiej Joaquina Phoenixa, ale dlatego, że pod przykrywką genezy jednego z najsłynniejszych złoczyńców z kart komiksów, przemyciła ponadczasową historię o odtrąceniu i jego skutkach. Filmowy Joker stał się nie tylko kolejną ikoną popkultury, czego odbiciem są stroje na Halloween 2019, czy internetowe memy, ale również symbolem buntu, który jest obecnie wykorzystywany w wielu zakątkach świata. 

Przeczytaj także

Niektórzy podchodzą jednak do "Jokera" mniej poważnie i tworzą różnego rodzaju przeróbki. Twitterowicz o nicku formemenotyou postanowił na przykład wykorzystać sferę wizualną filmu i połączyć ją ze sferą audio pochodzącą z reklamy środka na potencję. Konkretnie chodzi o scenę, w której Arthur Fleck przeistacza się w tytułowego bohatera, tańcząc na schodach nieopodal swojego domu. 

Przeczytaj także

Zmieniliśmy scenę na schodach z "Jokera" w reklamę tabletek na wzwód. Nie ma za co. 

Cóż... Trzeba przyznać, że to nietypowe połączenie dało nadzwyczaj udany efekt. Osoba, która nie widziała "Jokera", rzeczywiście mógłby uznać, że wideo, które ogląda to jakaś reklama środka na problemy z erekcją. Co prawda makijaż głównego bohatera mógłby być trochę mylący, ale do całej reszty nie można się przyczepić. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Joker" podbił nie tylko kina. Króluje też na stronach porno 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.