Jon Hamm nowym złoczyńcą w Marvelu? Miałby się wcielić w mutanta w nowych "X-Men"

04.05.2022 12:00
Jon Hamm nowym złoczyńcą w Marvelu? Miałby się wcielić w mutanta w nowych "X-Men" Fot. Jay L. Clendenin/Polaris Images/East News

Jon Hamm nadal wyraża zainteresowanie graniem złowieszczego złoczyńcy w nadchodzącej wersji "X-Men" od Marvel Studios. W kogo miałby się wcielić gwiazdor "Mad Men"?

Jon Hamm zagra Mr. Sinistera w nowej wersji X-Men od Marvel Studios?

Aktor niedawno potwierdził w rozmowie z Comicbook.com, że prawie zagrał Mr. Sinstera w filmie "The New Mutants" od Josha Boona. Aktor miał się pojawić w scenie po napisach końcowych, a scenarzysta/producent Simon Kinberg wyjawił, że Hamm powtórzyłby rolę w filmie "Gambit" z Channingiem Tatumem. 

Polecamy

Plany się jednak mocno zmieniły, a X-Men są ponownie w rękach Marvel Studios. Jon Hamm wyjawił jednak, że chociaż zmieniła się grupa twórców, to nadal jest bardzo zainteresowany zagraniem w serii o mutantach:

Ta seria - co jest dziwne, że ją tak nazywam - jest dla mnie wyjątkowa. Jako dzieciak w latach '80 zaczytywałem się w komiksach o X-Men. I to mi zostało do dzisiaj. Nadal jestem fanem. To naprawdę interesująca, ale też przy okazji po prostu fajna historia.

Hamm dodał, że przeprowadzał już wiele rozmów na temat przyszłości różnych serii:

Uważam, że to co zrobili i to, co chcą zrobić - i rozmawiałem już z ludźmi, którzy planują takie rzeczy - to, jak zamierzają rozszerzyć te opowieści. Ten spryt i kreatywność, która stoi za tymi historiami, to coś wspaniałego.

Polecamy

Marvel Studios nie od dziś bawi się z konceptem multiwersum - Tobey Maguire i Andrew Garfield (a także wielu złoczyńców) pojawiło się w MCU za sprawą zaklęć Doktora Strange'a, a rozszerzenie tego konceptu zobaczymy natomiast w nadchodzącym "Multiwersum obłędu". Już teraz wiemy m.in. że Patrick Stewart powróci jako Profesor Charles Xavier.

Hamm już kilkukrotnie podkreślał, że chociaż "nigdy nie nakręcił" niczego jako Mister Sinister, to odbywał na ten temat wiele rozmów. Niestety potem życie weryfikowało te plany i aktor od kilku lat czeka na swój moment. Na razie gwiazdora będziemy mogli podziwiać w "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise'em i Milesem Tellerem w rolach głównych. Ten zadebiutuje w kinach 27 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.