Jonah Hill i Miles Teller są „Rekinami wojny”

Robert Skowronski
25.03.2016 11:38
Jonah Hill i Miles Teller są „Rekinami wojny” Fot. kadr z wideo

Twórca trylogii „Kac Vegas” ma nam do zaprezentowania nową historię, w której pierwsze skrzypce grają Jonah Hill i Miles Teller. Zobaczcie zwiastun filmu „Rekiny wojny”.

Opowieść bazuje na artykule opublikowanym swego czasu przez Guya Lawsona w magazynie „Rolling Stone”. Film przedstawi komediową historię mieszkających w Miami Davida Packouza (Miles Teller) i Efraima Diveroliego (Jonah Hill). Udaje im się wykorzystać mało znany projekt rządowy, który pozwala małym firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Dwudziestokilkuletni panowie zawierają umowę na 300 milionów dolarów. Powinni się cieszyć, jednak okazuje się, że wybrano ich ofertę, bo była niższa o 53 miliony od innych.

Bohaterowie wpadają w kłopoty związane z zaciągniętymi długów, odwraca się od nich rząd USA, więc postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć do strefy konfliktu w Afganistanie, aby dostarczyć tam broń.

Reżyserem obrazu, który trafi na nasze ekrany 19 sierpnia 2016 roku, jest Todd Phillips. Zobaczyć w nim będziemy mogli jeszcze takie gwiazdy, jak Bradley Cooper, czy nieco mniej znaną Ana de Armas.

Zobaczcie zwiastun „Rekinów wojny”:

Todd Phillips opowiedział dlaczego zdecydował się stworzyć obraz bazujący na prasowym artykule:

Lubię tworzyć filmy o złych decyzjach. To opowieść o dwóch gościach, którzy popełniają kilka kluczowych złych decyzji w swoim życiu. Zawsze staram się wyciągnąć coś z realnego świata, nawet w niedorzecznym „Kac Vegas”. Komedie są lepsze, gdy odnoszą się do rzeczywistości. 

Z kolei Jonah Hill opowiedział jak postrzega graną przez siebie postać. Porównał ją do jednej ze znanych kreacji w historii gatunku gangsterskiego:

Efraim Diveroli jest prawie jak Tony Soprano – nie jest wcale taki zły, ale właśnie w ten sposób widzi samego siebie. Jest arogancki, co uwielbiam w tej postaci.

Do innego filmowego gangstera nawiązuje za to plakat „Rekinów wojny”:

war dogs Fot. foto: materiały prasowe

Miles Teller w 2016 roku brał udział w przesłuchaniu do roli Hana Solo. Reżyserzy obrazu odrzucili jednak jego kandydaturę - o angaż stara się już tylko trójka aktorów - Alden Ehrenreich, Jack Reynor i Taron Egerton.

Jak Wam się podoba zwiastun „Rekinów wojny”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.