Josh Brolin wpędził Dave'a Bautistę w kompleksy

Sergiusz Kurczuk
25.08.2017 12:54
Josh Brolin wpędził Dave'a Bautistę w kompleksy Fot. EastNews/Lewis/Starpix/REX/Shutterstock, EastNews/RF/Coleman-Rayner

Dave Bautista wziął się ostro za siebie po ostatnim spotkaniu z Joshem Brolinem. Aktorzy spotkali się na planie „Avengers 4”. 

Kolejne wieści z planu Avengers 4. Tym razem dość zabawne. Dave Bautista zapaśnik i aktor, który ostatnimi czasy zasłynął rolą Draxa w serii „Strażnicy Galaktyki, do najmniejszych nie należy. Każdy, kto oglądał filmy Jamesa Gunna, miał okazję napatrzeć się na muskuły Bautisty, który przez cały czas paradował z gołą klatą. Oczywiście na ciele aktora nałożona była tona charakteryzacji, ale mięśnie o tak rzucały się w oczy. W filmach „Avengers: Infinity War i niezatytułowanej części 4., Strażnicy Galaktyki staną ramię w ramię z ziemskimi superbohaterami, by walczyć przeciwko groźnemu Thanosowi, w którego wciela się Josh Brolin. Aktor równocześnie gra w innym filmie opartym na komiksach Marvela, ale nie dziejącym się w tym samym uniwersum, co seria „Avengers”. Mowa oczywiście o „Deadpoolu 2, gdzie wystąpi jako Cable

Brolin musiał przypakować do roli Cable'a. Na jego Instagramie pojawiła się masa zdjęć z siłowni. 49-letni aktor włożył dużo pracy w przygotowania do roli.

Docenili to nie tylko fani, ale również Dave Bautista. Panowie spotkali się na planie „Avengers 4. Odtwórca Draxa podczas rozmowy z The Hollywood Reporter wyznał, że starszy o rok kolega wprawił go w zakłopotanie. Bautista postanowił wziąć się za siebie i zrobić sobie lepszą rzeźbę niż ma Brolin. 

Jestem znany ze swojej formy i z tego, że jestem dużym kolesiem, ale on wpędził mnie w kompleksy! Przysięgam na Boga, obiecałem mu to w listopadzie, kiedy byłem na planie 4. części. Powiedziałem mu: "Będę w lepszej formie, bo wpędziłeś mnie w kompleksy, sk******u!".

Jak widać, Bautista przejął się nie na żarty. Fani Avengers nie będą mogli podziwiać muskulatury Brolina, bo jego występ tak naprawdę ograniczy się do głosu. Wizualna część postaci Thanosa zostanie wygenerowana komputerowo. Thanosa w akcji będzie można zobaczyć już 25 kwietnia 2018 roku. Do tej pory pojawił się w kilku krótkich scenach w „The Avengers (nie grał go wtedy jeszcze Brolin), „Strażnikach Galaktyki„Avengers: age of Ultron. Zawsze jedynie siedział, co wytknął mu nawet sam Thor. W 2019 roku Thanos powróci, by ostatecznie zmierzyć się ze wszystkimi superbohaterami, którzy stąpają po filmowym świecie Marvela. W obu filmach pojawią się gwiazdy poprzednich produkcji

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.