Jude Law młodym Albusem Dumbledorem

Robert Skowronski
13.04.2017 10:40
Jude Law młodym Albusem Dumbledorem Fot. materiały prasowe

Do obsady filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2” dołączył Jude Law, który wcieli się w młodego Albusa Dumbledore'a.

Już wcześniej potwierdzono, że w kontynuacji spin-offu cyklu o Harrym Potterze wystąpi Johnny Depp. Obsada powoli rozrasta się o nowe nazwiska, wśród których zjawiło się to należące do Jude'a Lawa. Ogłoszenie wyszło od samego Toby'ego Emmericha z Warner Bros. Pictures:

Będąc fanami jesteśmy szczęśliwi mając Jude'a Lawa w obsadzie „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć 2”, gdzie wcieli się w uwielbianą postać. Jude jest członkiem rodziny Warner Bros. od wielu lat i cieszymy się, że rozpoczniemy tę nową przygodę razem z nim.

O komentarz pokusił się także reżyser filmu, David Yates:

Jude Law jest fenomenalnym, utalentowanym aktorem, którego praca jest szeroko podziwiana. Cieszę się na możliwość pracy z nim. Wiem, że świetnie uchwyci nieoczekiwanie aspekty Albusa Dumbledore'a w tym, jak wyjawiła J.K. Rowling, odmiennym okresie jego życia.

Cykl z Newtem Scamanderem granym przez Eddiego Redmayne'a, miał początkowo być trylogią. J.K. Rowling zdradziła jednak, że doczekamy się pięciu odsłon spin-offu filmów o Harrym Potterze. Premiera pierwszej części miała miejsce 18 listopada 2016 roku i jest już dostępna na domowych nośnikach.

Sequel ma wejść do kin w listopadzie 2018 roku. Reżyserem będzie wspomniany  David Yates, twórca czterech ostatnich filmowych odsłon Harry'ego Pottera, jak i pierwszej części „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć”. Scenariusz napisze oczywiście J.K. Rowling.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2” ma przenieść nas w mroczne czasy dla czarodziejskiego świata, gdzie Newt i inni bohaterowie będą musieli zdecydować komu dochowają lojalności. Scenariusz filmu jest już gotowy, a David Yates zdradził, że możemy spodziewać się pojawienia nowych postaci - jedną z nich będzie młody Dumbledore.

Producentami dzieła będą raz jeszcze David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves oraz Lionel Wigram. Z kolei Neil Blair, Rick Senat i Danny Cohen będą pełnić obowiązki producentów wykonawczych z ramienia Warner Bros.

Jude'a Lawa ujrzymy wcześniej w filmie „Król Artur: Legenda miecza” w reżyserii Guya Ritchiego. Obraz wkroczy na polskie ekrany 12 maja 2017 roku.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.